شکست مجدد مس رفسنجان در نیمه مربیان!/بی‌برنامه و بدون پیشرفت؛ این مس،لیگ برتری نیست!/تصاویر

تیم فوتبال مس رفسنجان دومین بازی خود در رقابت‌های لیگ برتر را مقابل تیم هم‌استانی خود واگذار کرد تا نگرانی هواداران از این تیم بیشتر شود.

به گزارش سازش خبر؛ تیم تازه لیگ برتری شده مس رفسنجان عصر روز گذشته در دومین دیدار خود در رقابت‌های لیگ برتر میزبان دیگر تیم هم استانی، گل‌گهر بود و در نهایت با دو گل این بازی را واگذار کرد.

شاگردان محمد ربیعی که نخستین دیدار خود در این رقابت‌ها را نیز مقابل استقلال با شکست پشت سر گذاشته بودند، انتظار می‌رفت در این بازی با برنامه‌تر و با پیشرفت بهتری نسبت به دیدار اولشان ظاهر شوند، اما شاهد مس بهتری نبودیم. مس رفسنجان در این دیدار نیز همانند بازی گذشته در خلق موقعیت ناکام بودند و در خط دفاعی نیز عدم هماهنگی بین مدافعان کاملا هویدا بود.

بدون شک از مس رفسنجانی که با ۱۷ بازیکن، بیشترین خرید را در فصل نقل‌وانتقالات داشته، در شروع رقابت‌ها انتظار بیشتری می‌رفت اما نتیجه جذب بازیکن با چشم بسته، عایدی جز این نمی‌تواند داشته باشد.

رحیم زهیوی و فراز امامعلی که با مبالغ سنگینی پا یه رفسنجان گذاشتند نشانی از بازیکنان باکیفیت و تاثیرگذار ندارند و محمد قاضی نیز در دیدار مقابل گل‌گهر نشان داد که در این سن و سال نمی‌تواند هیچ کمکی به نارنجی‌پوشان رفسنجانی در این مسیر سخت کند. خریدی که در آخرین لحظات راهی رفسنجان شد و با حواشی زیادی نیز همراه بود.

رفسنجانی‌ها امیدوار بودند مس در دیدار خانگی دوم خود، با برنامه تر و با انسجام بیشتری پا به میدان بگذارد اما تفکرات ربیعی در دومین دیدار هم به ثمر ننشست تا نگرانی‌ها از این تیم برای بقای در بالاترین سطح فوتبال کشور بیشتر شود.

مجتبی نقی زاده


دیدگاه برای “شکست مجدد مس رفسنجان در نیمه مربیان!/بی‌برنامه و بدون پیشرفت؛ این مس،لیگ برتری نیست!/تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *