محمد ربیعی مربی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان :باشگاه صنعت مس رفسنجان از یاپه برای بازیکنان بومی سرمایه گزاری کند/قول میدهم در لیگ برتر بمانیم

اولویت اول تیم در رقابت های لیگ برترماندن است و این قول را خواهم داد در پایان فصل در مس رفسنجان در رتبه خوبی در جدول قرار بگیرد

به گزارش سازش خبر محمد ربیعی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در کنفرانس خبری اظهار داشت :تیم صنعت مس رفسنجان در شرایط خوبی است و در بازی های بعدی شرایط تیم بهتر خواهد شد .


وی در ادامه افرود: سال گذشته تیم مس رفسنجان دوهفته قبل از شروع مسابقات تیم بسته شد و راهی مسابقات لیگ دسته اول شد و در آخر توانستیم سه هفته زودتر قهرمان و به لیگ برتر صعود کنیم.


ربیعی گفت: شرایط لیگ برتر با لیگ دسته اول فرق دارد و همه تیم های لیگ برتر ازبهترین های فوتبال ایران هستند و باید با قدرت و با کیفیت فنی بالا در مقابل تیم ها رقابت کنیم.


مربی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به بازی استقلال تهران اشاره کردند و گفت: استقلال تهران یک تیم قوی و پر مهره لیگ برتر است و در نیمه اول هدف حفظ توپ و کنترل بازی بود و در نیمه دوم موقعیت های خوبی داشتیم که متاسفانه استفاده نکردیم و در نهایت با اشتباه بازیکنان با دو گل شکست خوردیم.


مربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطر نشان کرد: ما هنوز در اول راه هستیم و نباید ناامید شویم و مس رفسنجان روز به روز بهتر خواهد شد.

ربیعی تصریح کرد:هدف همه تیم هایی که برای بار اول به لیگ برترصعود می کنند حفط بقا در لیگ است و من و همه عوامل تیم در تلاشیم تا در لیگ برتر بمانیم.


وی در ادامه به انتقاداتی که از سوی برخی رسانه ها نسبت به جذب بازیکنان بومی و غیر بومی در تیم اشاره کرد و گفت: در لیگ برتر باید بازیکنان باتجربه و با کیفتی داشته باشیم تا بتوانیم در مقابل بقیه تیم ها رقابت کنیم. باشگاه مس رفسنجان باید از پایه برای آینده فوتبال و جذب بازیکن به رده های بالاتر تلاش و استعداد یابی کند در سال گذشته در لیگ دسته اول ۹ بازیکن بومی در تیم بود و امسال ۶ بومی بازیکن را در تیم حضور دارند.
وی افزود: بازیکنی بومی که قدرت فنی بالا کیفیت بازی در لیگ برتر را داشته باشد بانظر بنده و کادر فنی بازی خواهد کرد.

ربیعی اظهار داشت همه تیم های لیگ برتر بیشترین بازیکنان غیر بومی را در تیم دارند فقط تیم مس رفسنجان بازیکن غیر بومی جذب نکرده که امروز بخواهیم ذهن مردم را درگیر این انتقادات کنیم و تیم مس را تحت فشار قرار دهیم.


مربی مس رفسنجان گفت: بعد از سالها تیم مس رفسنجان به لیگ برتر صعود کرده و این باعث افتخار مردم رفسنجان است امروز باید همه باهم حتی رسانه ها باید از تیم شهرشان دفاع و حمایت کنند ما هنوز در اول راه هستیم باید صبر کرد و با انتقادات مردم را دلسرد نکنید.


ربیعی در مورد انتقادت اینکه چرا تیم در تهران تمرین میکند اشاره کرد وافزود: در شهر رفسنجان زمین چمن طبیعی استاندارد بجز یک زمین چمن در یکی از روستاهای شهر ندارد و مجبوریم برای تمرین در تهران تمرین کنیم تا در آینده ای نزدیک به همت شرکت ملی مس زیرساخت های ورزشی شهر فراهم شود.


وی در ادمه افزود اکثر تیم های لیگ برتر تمریناشان در تهران برگزار می کنند حتی تیم هایی که زیرساخت های ورزشی شهرشان استاندارد است.

مربی تیم صنعت مس رفسنجان تصریح کرد: اولویت اول تیم در رقابت های لیگ برترماندن است و این قول را خواهم داد در پایان فصل در مس رفسنجان در رتبه خوبی در جدول قرار بگیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *