ورزشگاه شهدای مس رفسنجان بزودی به بهرداری می رسد

ورزشگاه ۱۰ هزاری شهدای صنعت مس بزودی به بهربرداری می رسد.

به گزارش سازش خبر مجید زیندینی در آئین‌ تجلیل از اصحاب رسانه در محل هتل‌ هیلان‌ شهرستان به تکمیل باشگاه ورزشی شهدای مس در این‌ شهر تا ۳ ماه آینده خبر داد و بیان‌ کرد: تا آن‌ زمان‌ شاید لازم‌ باشد چند بازیکن برای تیم‌ فوتبال صنعت‌ مس رفسنجان‌ جذب کنیم‌ و با توجه‌ به اینکه‌ این‌ تیم‌ به لیگ برتر راه یافته‌ ‌مجبوریم‌ تا تکمیل‌ باشگاه ورزشی، تیم‌ تمرینات خود را در تهران انجام‌ دهد و تقویت شود
مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی صنعت مس رفسنجان تصریح  کرد: بر اساس (فیفا) و پایه گذاری فوتبال آکادمی، سعی داریم‌ از این‌ به بعد یک یا ۲ بازیکن‌ مورد نیاز خود را هر سال جذب کنیم.
وی در زمینه کمک و حمایت از رشته های ورزشی دیگر در شهرستان‌ رفسنجان هم بیان کرد: به رشته های فوتسال، بسکتبال، کاراته و ورزش‌ های همگانی بودجه‌ ای اختصاص داده ایم تا پیشرفت کنند.

زیندینی خاطرنشان کرد: اگر ورزش‌ شهرستان‌ رشد و ارتقاء یابد و اگر پایه و اساس این‌ رشد هم به دلیل فوتبال باشد مطمئن باشید شهرستان در همه ابعاد دیگر هم رشد می کند.

وی با اشاره به پرداخت کامل بدهی این باشگاه به مبلغ‌ بیش‌ از ۱۰‌ میلیارد تومان‌ طی روزهای اخیر گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان هیچگونه بدهی به هیچ ارگان یا شخصی ندارد و از جمله بدهی ها، بدهی به علی سامره و … بود.


زیندینی‌ گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس و شهر زمانی قوّت‌ می گیرد و رشد می کند که همه‌ ارگان‌ های دولتی، مسئولین  و مردم‌ پای کار باشند که خوشبختانه  سال گشته این همدلی موجود در رفسنجان‌ موجب شد در رفسنجان‌ اتفاقات خوب از جمله راهیابی‌ تیم‌ فوتبال مس رفسنجان‌ به لیگ برتر شود و مجتمع مس سرچشمه هم  با حمایت‌ های خود از این‌ باشگاه موجب شد برای شهرستان‌ عزّت‌ آفرینی کند‌.


وی ادامه داد: سعی می کنیم باشگاهی مدیریت‌ کنیم‌ که در همه زمینه‌ های فرهنگی و ورزشی در سطح ملی و بین‌ المللی خوش بدرخشد؛ تیم‌ فوتبال صنعت مس رفسنجان تمرینات‌ خود را در قالب اردو در تهران‌ از هفته آینده آغاز خواهد کرد.

فرماندار رفسنجان هم‌ در این‌ آئین‌ از مسئولان شرکت  ملی صنایع مس ایران خواست که بودجه جداگانه‌ای برای تقویت ورزش شهرستان، حمایت و استعدادیابی عناصر ورزشی در نظر بگیرد.


مجید فصیحی هرندی گفت:  وقتی به فرآیند راهیابی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به لیگ برتر نظر می کنیم‌ و بر همین اساس پیروزی‌ های دیگر در عرصه ورزش‌ های فوتسال و بسکتبال را هم می بینیم‌ می توان آینده درخشان‌ را مبتنی بر همین موفقیت‌ ها ترسیم‌ کرد.


وی تصریح کرد:  باشگاه ورزشی صنعت مس رفسنجان نهاد، کانون‌ و محلی برای جمع آوری تمام‌ توان‌ ها است و این‌ توان ها، اتحاد و همدلی مسئولین‌ و بازیکنان موجب شد این‌ تیم  به موفقیت‌ دست پیدا کند؛ باید شکرگزاری را در خود ایجاد کنیم‌ که زمینه موفقیت‌ های بیشتر را فراهم‌ می کند.

وی از اصحاب رسانه خواست‌ که رسالت خبررسانی‌، تحلیل و انتقاد را بر اساس واقعیت موجود به انجام‌ برسانند و در ادامه افزود:  ۲ کمیته تشکیل می دهیم‌ که در بحث های مختلف از جمله شرایط تمرینات بازیکنان فوتبال مس و … نظارت کنند و اطلاعات مربوط به جامعه را به مردم‌ برسانند.


فصیحی هرندی با اشاره به اینکه تیم فوتبال صنعت مس‌ رفسنجان‌ پتانسیلی برای شهرستان‌ است؛ افزود:‌ باید فوتبالیست‌ های رفسنجان تقویت شوند و استعدادیابی در ورزش در رفسنجان رونق گیرد و بودجه ای جداگانه‌ برای تقویت ورزش شهرستان توسط شرکت ملی صنایع مس ایران در نطر گرفته شود.


وی افزود: یکی از حمایت‌ های شرکت مس می تواند راه اندازی نشریه کاغذی ورزشی در شهرستان باشد همچنین رادیو رفسنجان هم برنامه های ورزشی‌ را تقویت کند تا  بچه ها و جوانانی که سرگرمی ندارند و  به مواد مخدر روی آورده اند انگیزه پیدا کنند‌.
 

محسن‌ ارسلان،‌ رئیس هیئت ‌مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان  هم در این‌ آئین‌ بیان کرد: یکی از آثاری که منشا موفقیت این‌ باشگاه را در زمینه راهیابی تیم‌ های فوتبال، فوتسال و بسکتبال به لیگ برتر را فراهم کرد ضمن وجود‌ همدلی و اتحاد بین باشگاه و مجتمع مس سرچشمه؛ انعکاس خوب خبرهای‌ ورزشی‌ توسط خبرنگاران  بود.

وی افزود: یکی از رسالت‌ های شرکت‌ ملی صنایع مس ایران انجام‌ مسئولیت‌ های اجتماعی است که مجتمع مس سرچشمه در راستای راهیابی تیم‌ های ورزشی به لیگ برتر نقش بسیار مهم ایفا کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *