کلنگ زنی و افتتاح ۶ طرح عمرانی در بخش فردوس /تصاویر

به مناسبت هفته دولت و با حضور فرماندار رفسنجان و مسئولین بخش فردوس ۶ طرح عمرانی افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش سازش خبر به مناسبت هفته دولت و با حضور فرماندار رفسنجان و مسئولین بخش فردوس ۶ طرح عمرانی افتتاح و کلنگ زنی شد.

افتتاح ۲ پروژه شهری در شهر صفاییه

افتتاح ساختمان اداره آب صفاییه با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان در ۱۴۵ متر مربع زیربنا و پروژه های آسفالت شهر صفائیه با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مساحت ۳۰ هزار متر مربع و با حضور مسئولین در جوار گلزار شهدا به بهربرداری رسید.

محمد حسین خراسانی شهردار صفائیه در حاشیه افتتاح پروژه آسفالت شهر صفائیه اظهار داشت: این پروژه سه ماه پیش به پایان رسید و شامل بافت قدیم و جدید شهر می‌شود همچنین سه کیلومتر جدول‌گذاری داشتیم که با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان انجام شده است.

وی ادامه داد: آسفالت محوطه گلزار شهدای صفاییه؛ محل تجمع‌های مختلف مانند ۲۲ بهمن و ۱۳ آبان و…بود که وضعیت نامناسبی داشت که تصمیم بر آسفالت گرفتیم و برای این منظور۴۵۰ کامیون طی سه مرحله خاکریزی انجام شد

افتتاح پروژه های روشنایی بلوار ۲ روستا در بخش فردوس

عرب رئیس اداره برق نوق در حاشیه این مراسم اظهار داشت روشنایی بلوار محمدآباد هراتی ۵۰۰ متر شبکه روشنایی و یک دستگاه پست اختصاصی برای این بلوار ایجاد شده که با عتبار ۱۳۰ میلیون تومان افتتاح می‌شود و  همزمان روشنایی بلوار مهدی‌آباد نوق با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان هم افتتاح شد.

وی خاطرنشان کرد:  پروژه‌هایی با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان شامل تعمیر برق مشترکان، رفع افت ولتاژ و… در دست اجرا و آماده کلنگ‌زنی داریم.

افتتاح ۲ پروژه آسفالت و کلنگ یک میدان بزرگ در بخش فردوس

پروژه زیرسازی، آسفالت و جدول‌گذاری در روستای دولت‌آباد با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با متراز ۳۰هزرا متر مربع ؛ کلنگ زنی میدان ورودی روستای دولت آباد نوق به نام سردار شهید حاج قسم سلیمانی و آسفالت معابر حسن‌آباد نوق به متراژ ۱۵ هزار متر  با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان شامل  ۸۲۵ میلیون تومان آسفالت،  ۲۰ هزار متر زیرسازی با اعتبار ۲۱۰ میلیون تومان و یک هزار و ۳۰۰ متر طول جدول‌گذاری و کانیوو بیش از ۶۰ میلیون تومان پایان برنامه های سفر یک روزه فرملندار رفسنجان به بخش فردوس بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *