به همت شهرداری رفسنجان و با حضور مسئولین ؛ ۵ طرح عمرانی ؛تفریحی در شهررفسنجان افتتاح شد/تصاویر

۵ طرح عمرانی ؛تفریحی ورزشی در شهررفسنجان افتتاح شد

به گزارش سازش خبربه مناسبت  هفته دولت و با حضور عظیمی زاده، شهردار رفسنجان، فصیحی‌ هرندی فرماندار، حجت‌ الاسلام‌ هاشمیان، رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و معاونان‌ شهرداری رفسنجان  ۵ طرح در سطح شهر رفسنجان به بهره برداری رسید.

افتتاحیه بوستان مشاهیر عارف اسدالهی‌، معاون‌ عمرانی شهرداری رفسنجان توصیحاتی‌ ارائه داد و گفت: این بوستان در ۱۷‌ هزار متر مربع زمین‌ با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال احداث شده که شامل ۲ هزار متر مربع فضای‌ سبز، ۳ هزار متر مربع کوبیک‌ کار، ۶ هزار متر مربع موزائیک، ۳ آبنما، بازارچه، گلکار، کف سازی، میدان‌ والیبال، ست بازی کودکان، ست دوچرخه سواری و ست بازی اسکیت‌ است.

مهندس محمد مختاری ضمن تسلیت‌ به مناسبت‌ ایّام‌ محرم و شهادت حضرت‌ اباعبدالله‌ الحسین (ع) در این رابطه گفت: ۴ پروژه روشنایی بلوارهای شهید زینلی، بعثت ساحلی، شهید قنبری و امام حسین (ع)  با اعتبار بیش‌ از ۳۴‌ میلیارد ریال توسط کادر امانی شهرداری رفسنجان‌ اجرا شده‌ است.

معاون خدمات‌ شهری شهرداری رفسنجان تصریح‌ کرد:  در تامین روشنایی بلوار شهید زینلی ۶۲‌ پایه چراغ با ارتفاع‌ هر کدام‌ ۱۱ متر به کار رفته و چراغ‌ نصب شده در این پایه ها ۴۰۰ واتی است.

وی ادامه داد: هزینه های به کار رفته در تامین‌ روشنایی بلوارهای شهید زینلی، بعثت ساحلی، شهید قنبری و امام‌ حسین  (ع) به ترتیب یک میلیارد و ۵۴‌ میلیون ‌تومان، ۹۱۸ میلیون تومان، ۵۷۸‌ میلیون‌ تومان و ۸۵۰‌ میلیون‌ تومان است.

مجید فصیحی هرندی نیز در این‌ آئین ضمن‌ تسلیت به مناسبت ایام محرم‌ و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر بیان‌ کرد: به یُمن‌ نام‌ این‌ عزیزان‌ در هفته دولت شاهد آغاز و یا بهره برداری از پروژه‌ هایی هستیم که در مسئولین انگیزه  ایجاد کرده است.


فرماندار رفسنجان تصریح کرد: شهرداری رفسنجان با شورای اسلامی این‌ شهر در اجرای طرح های مختلف در سطح شهر تعامل، همفکری و همدلی دارند که قابل ستودنی است‌.

وی ادامه داد: نوآوری در مسیر بلوار شهید زینلی و کاشت درختان‌ نخل در این‌ مسیر با درایت‌ و هوشیاری این‌ دو نهاد انجام گرفته و در این مسیر  درختان‌ خرما که آب‌ کم نیاز دارند و فضای بلوار را سرسبز کرده است کاشته شده که طرحی جالب است.

فرماندار رفسنجان گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان با درایتی که دارند طرح‌ هایی را در رفسنجان اجرا می کنند که نشان‌ می دهد شهر در مسیر توسعه قرار گرفته و در راستای جلب اعتماد و رضایت مردم گام‌ بر می دارند و تلاش‌ می کنند.


وی خاطرنشان کرد: طرح‌ هایی که شهرداری اجرا می کند توسعه متوازن و همه جانبه را در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، سرمایه گذاری و … در بر دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *