کمک‌ مومنانه ۶۵‌ میلیون‌ ریالی بسیج دانشگاه علوم‌ پزشکی رفسنجان به نیازمندان

مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: با جذب ۶۵ میلیون ریال توانستیم‌ ۳۲ سبد کالا تهیه و بین اقشار آسیب پذیر از ناحیه کرونا توزیع کنیم.

به گزارش سازش خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان؛ دکتر محمدرضا رحمانی در این باره گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات و کمک های مومنانه، ابلاغیه ای که از طرف بسیج ادارات ابلاغ شده بود بسیج دانشگاه علوم پزشکی نیز در همین راستا اقدام کرد و از همکاران و کارمندان‌ این نهاد کمک هایی جذب کرد.

مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بیان کرد: در بازه زمانی کوتاه ۱۰ روزه مبلغی افزون‌ بر ۶۵ میلیون ریال جمع آوری شد که اقلام و ارزاق معیشتی خریداری شود و در اختیار مستمندان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: جمعا ۳۲ بسته هر بسته شامل برنج، رب گوجه، چای، روغن مایع، سویا، شکر، قند و ماکارونی تهیه شد و طبق هماهنگی با سپاه و بسیج ادارات این اقلام در بین کارمندان خود دانشگاه که نیاز به کمک داشتند تقسیم شد.

رحمانی گفت: دوره بعدی حرکت مومنانه در ماه صفر برگزار می شود تا بتوانیم همچنان به همشهریان و همکاران که زندگی آن ها به دنبال بیماری کرونا آسیب دیده است کمک کنیم.

در مراسم توزیع بسته ها علی خفاجه فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان ، دکتر رحمانی فرمانده بسیج دانشگاه علوم پزشکی ، حجت الاسلام صادقی مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از بسیجیان حضور داشتند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *