بخشدار مرکزی رفسنجان تاکید کرد: ممنوعیت تجمع هییت ها؛علم گردانی ؛عاشورا و توزیع ندورات در ایام محرم

مصطفی بخشی بخشدار مرکزی رفسنجان در گفتگو با سازش خبر اظهار داشت :باتوجه به توصیه رهبر معظم انقاب اسلامی که بایدبه مصوبات ستادکرونا درماه محرم عمل کنیم و باتوجه به وضعیت قرمز در استان کرمان برگزاری هرگونه تجمع ؛علم گردانی ؛عاشورا توزیع نذورات #ممنوع اعلام شده است. وی در ادامه افزود با جلسه ای که…

مصطفی بخشی بخشدار مرکزی رفسنجان در گفتگو با سازش خبر اظهار داشت :باتوجه به توصیه رهبر معظم انقاب اسلامی که بایدبه مصوبات ستادکرونا درماه محرم عمل کنیم و باتوجه به وضعیت قرمز در استان کرمان برگزاری هرگونه تجمع ؛علم گردانی ؛عاشورا توزیع نذورات #ممنوع اعلام شده است.

وی در ادامه افزود با جلسه ای که با حضور دکتر جمالیزاده در محل مسجد حاج آقا قاسم آباد برگزار شد کلیه مراسمات از جمله پخت حلیم؛ علم گردانی و عاشورا و حضور هییت های عزاداری که هرساله بیش از ۵۰ هییت به روستای قاسم آباد برای عزاداری تجمع میکردند ممنوع شد.

بخشدار مرکزی رفسنجان در ادامه افزود مراسم های عزاداری با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز حداکثر به مدت ۲ ساعت انجام شود.

بخشی در پایان از همه کسانی که در سال های گذشته اطعام و نذورات توزیع میکردند درخواست کرد که امسال نذورات خود را به صورت خام و به صورت کمک های مومنانه بین نیازمندان تقسیم کنند.

https://chat.whatsapp.com/JWVlQcmGTS0I6rLUnQFE1r


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *