فرمانده نیروی انتظامی رفسنجان خبر داد: دستگیری ۲۱ نفر از سرشاخه شرکت های هرمی در رفسنجان

به گزارش سازش خبر سرهنگ مهدی کریمی در جمع خبرنگاران از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان رفسنجان خبر داد و افزود: طرح ارتقای امنیت اجتماعی به مدت ۴۸ ساعت در تفرجگاه ها، پارک ها ، فضاهای سبز و خیابان های شلوغ شهرستان اجرایی می شود و همشهریان در صورت مشاهده موارد مشکوک…

به گزارش سازش خبر سرهنگ مهدی کریمی در جمع خبرنگاران از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان رفسنجان خبر داد و افزود: طرح ارتقای امنیت اجتماعی به مدت ۴۸ ساعت در تفرجگاه ها، پارک ها ، فضاهای سبز و خیابان های شلوغ شهرستان اجرایی می شود و همشهریان در صورت مشاهده موارد مشکوک و مزاحمین خیابانی با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

وی در ادامه از دستگیری ۵۴ سارق و کشف ۱۰۴ فقره سرقت در ۱۰ روز اخیر در رفسنجان خبر داد و گفت: ۴۷ دستگاه خودرو و ۵۶ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف شدند.

سرهنگ کریمی عنوان کرد در چند روز گذشته پنج واحد صنفی متخلف که اقدام به توزیع قلیان در سطح شهرستان پلمب شدند و با توجه به جدی بودن بحث شیوع کرونا در شهرستان همشهریان در این زمینه با ما همکاری نمایند.

فرمانده نیروی انتظامی رفسنجان با اشاره به فعالیت شرکت های هرمی در سطح رفسنجان به جوانان هشدار داد و گفت: تعدادی افراد غیربومی که اکثر هم زن هستند اقدام به عضو یابی در این شرکت های غیرقانونی هرمی می کردند که در این راستا ۲۱ نفر از سرشاخه های این شرکت احضار شدند و مبلغ ۳۰ میلیارد تومان که اخاذی شده بود باز پس گرفته شد.

فرمانده نیروی انتظامی رفسنجان تصریح کرد این افراد با کشورهای دیگر چون ترکیه دست داشتند که سود این پول ها به حساب آنجا واریز می شده است.

وی در پایان به جوان توصیه کرد: به هیچ عنوان وارد چنین مجموعه های غیرقانونی نشوند فعالیت این شرکت ها غیرقانونی و سود حاصل از این فعالیت ها از نظر شرعی مشکل دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.