علی علیزاده :معرفی قهرمانی مس رفسنجان عادلانه ترین حکم در فوتبال است.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان گفت: در صورت تعطیلی لیگ معرفی مس رفسنجان به عنوان قهرمان عادلانه ترین حکم در فوتبال است

به گزارش سازش خبر علی علیزاده در خصوص ادامه یا تعطیلی لیگ های فوتبال اظهار داشت: کادر فنی، بازیکنان و همچنین مسئولان باشگاه مس زحمات زیادی را در این فصل کشیده اند. اگر قرار است لیگ به کلی لغو شود، باید با همین شرایط که الان وجود دارد تعطیل شود و قهرمان را مشخص کنند.

وی افزود: تیم مس رفسنجان با اختلاف ۷ امتیازی نسبت به تیم دوم و تفاضل گل +۱۵ در صدر جدول قرار دارد و می تواند به عنوان قهرمان معرفی شود. این حکم عادلانه‌ترین حکمی است که برای فوتبال می‌شود درنظر گرفت .تمامی مدیران باشگاه ها می دانند که هزینه در فوتبال زیاد است و تیم‌ها خیلی هزینه کرده‌اند الان نمی‌شود با این هزینه‌هایی که ما کردیم لیگ را بدون قهرمان تمام کنند و این نهایت بی‌عدالتی است.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان اضافه کرد: اگر قهرمان مشخص نشود و لیگ به نتیجه نرسد، در سال‌های بعد دیگر اسپانسرها حاضر نیستند نگاه مثبت به ورزش داشته باشند.خیلی از تیم‌ها خصوصی هستند و با این هزینه‌های سنگین می‌خواهند یک منفعتی نیز داشته باشند. اگر به نتیجه نرسند، فوتبال ایران رو به نیستی خواهد رفت اما باید بدانیم که فقط ۸بازی مانده تا قهرمان مشخص شود. تیم ما در ۳ الی ۴ بازی آینده قهرمانی‌اش مشخص می‌شود. حتما باید قهرمان مشخص شود تا مس رفسنجان برای سال آینده نیز بتواند برای قدرتمندتر کردن خود بازیکن جذب کند.

علیزاده در رابطه با برنامه های مس رفسنجان عنوان کرد: بعد از ۱۴ سال هدف گذاری و هزینه‌های بالا ، اگر نتیجه مشخص نشود تیم مس رفسنجان را نابود کرده اند. ممکن است نه اسپانسری بیاید و نه حتی شرکت مس ایران در این موضوع سرمایه‌گذاری کند. از مسئولان وزارت ورزش ،فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ خواهشمندیم که در خصوص ادامه رقابت ها یا قهرمانی لیگ دسته اول تصمیم عادلانه ای بگیرند تا مردم رفسنجان ، مسئولین سیاسی و غیر سیاسی شهرستان رفسنجان و هواداران شاهد حضور تیمشان در لیگ برتر باشند.

وی خاطر نشان کرد: کادر فنی و بازیکنان و همچنین مسئولان باشگاه مس رفسنجان زحمات زیادی را در این فصل کشیده اند.در حال حاضر مس رفسنجان با اختلاف هفت امتیازی در صدر جدول قرار گرفته است. ما نمی توانیم قبول کنیم که رقابت های امسال لغو شوند مس رفسنجان پس از ۱۴سال حضوردر لیگ دسته اول ، حال تمام هم و غم خود را گذاشته است تا بتواند برای رفسنجان که تنها دلخوشی  فوتبال است به آرزویشان برسانند و این تیم مردمی را به رقابت های لیگ برتر ببرند/دی اسپورتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *