افتتاح کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده دست درهنرستان امام حسین (ع) رفسنجان

به گزارش سازش خبر با حضور مسئولین شهرستان کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده دست؛ گلخانه رز هلندی و کارگاره کارگاه گیاهان دارویی در هنرستان امام حسین (ع) رفسنجان راه اندازی شد. محمدمهدی حسینی‌پور در حاشیه افتتاح کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده دست گفت : با توجه به شیوع کرونا،  اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان رفسنجان…

به گزارش سازش خبر با حضور مسئولین شهرستان کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده دست؛ گلخانه رز هلندی و کارگاره کارگاه گیاهان دارویی در هنرستان امام حسین (ع) رفسنجان راه اندازی شد.

محمدمهدی حسینی‌پور در حاشیه افتتاح کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده دست گفت : با توجه به شیوع کرونا،  اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان رفسنجان با کمک خیران، مدیر آموزش و پرورش، مدیریت هنرستان کشاورزی و بسیج دانشجویی نسبت به راه‌اندازی این کارگاه اقدام کرد.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان رفسنجان عنوان داشت:  روزانه بالغ بر دو هزار پک بهداشتی در حال آماده‌کردن داریم.

وی با اشاره به اینکه اولین برنامه برای ۱۵ ماه مبارک رزمایش دانش‌آموزی «ماه من همکلاسی من» به همت دانش‌آموزان در حال برگزاری است و همراه با طبخ غذایی که صورت می‌گیرد مواد ضدعفونی کننده دست و مواد بهداشتی بین خانواده دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع می‌شود.

حسینی‌پور خاطرنشان کرد: هدف‌مان از راه‌اندازی این کارگاه این بود که این مواد ضد عفونی کننده دست به‌صورت رایگان در اختیار مردم کم‌بضاعت و مستضعف قرار گیرد که حمایتی از آنها شود.

وی به دیگر اقدامات این اتحادیه اشاره کرد و افزود: روزهای اول شیوع بیماری کرونا با همکاری بسیج دانشجویی در هنرستان دخترانه مرتضوی کارگاه تولید ماسک راه‌اندازی کردیم که روزانه بالغ بر ۶ هزار ماسک تولید می‌شود و به‌صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *