فراخوان سپاه ناحیه رفسنجان برای کمک به سیل زدگان جازموریان

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان رفسنجان از مردم رفسنجان که همیشه در صحنه های کمک به همنوع، حضوری پرشور داشتند درخواست کمک به سیل زدگان جنوب استان کرمان( جازموریان ) کرد.

به گزارش سازش خبر سرهنگ علی اکبر شاهرخی گفت: بارش سیل آسا در جنوب استان کرمان موجب خسارت به بخش های زیرساختی و منازل مسکونی افراد این منطقه شده است.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان رفسنجان افزود: بسیاری از راه های مواصلاتی این منطقه مسدود و تخریب شده و بسیاری از روستاها در محاصره آب قرار گرفته اند و مردم نیاز به کمک دارند.

سرهنگ شاهرخی بیان کرد: با توجه به نیاز فوری هم استانی ها در مناطق سیل زده حتی به ابتدایی ترین اقلام مثل آرد و نان، از مردم نوعدوست رفسنجان دعوت به کمک می شود.

وی تصریح کرد: مردم می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به حوزه های مقاومت سراسر شهرستان تحویل و یا به شماره شماره حساب:۲۷۱۰۴۳۲۰۰۰۲۰۰۰۱ و شماره کارت:۶۲۷۳۸۱۱۱۳۳۱۰۹۸۸۱ بانک انصار به نام ستاد حوادث غیرمترقبه استان کرمان واریز کنند.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان رفسنجان اقلام در اولویت خدمت رسانی به سیل زدگان شهرستان رودبارجنوب و بخش جازموریان را شامل اقلام غذایی و خوراکی، آب معدنی، کنسروجات، خشکبار، نان خشک، پتو و چادر جمعی و مسافرتی جهت اسکان و پمپ کف کش، مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی(اعم از دستکش ، ماسک ، اسپری و ژل ضدعفونی ) به خصوص برای مقابله با کرونا، لباس و سایر نیازهای اولیه عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: روز گذشته اولین محموله  برای سیل زدگان شهرستان رودبار شامل اقلام مورد نیاز پتو، آب معدنی، کنسروجات و … با همکاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان ارسال شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *