کرونا؛در بزرگترین خانه خشتی جهان را بست.

حسن حسینی نسب امروز ۱۷ اسفند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رفسنجان بیان کرد: از چند ماه پیش ستاد تسهیلات نوروزی در این شهرستان جهت انجام تمهیدات سفرهای نوروزی برای رفاه حال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی تشکیل و تصمیماتی گرفته شد اما با بروز ویروس کرونا در کشور همه برنامه های گردشگری این شهرستان لغو شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رفسنجان افزود: همه جشن های نوروزی و نمایشگاه هایی که قرار بود در ایام نورز در این شهرستان برپا شود لغو شد تا از تجمعات که خطری برای انتشار این ویروس و مبتلا کردن همشهریان و مسافران خواهد بود جلوگیری به عمل آید.

حسینی نسب ادامه داد: همچنین کمپ های ورودی از سمت کرمان، زرند و یزد به سمت انار قرار بود راه اندازی شوند لغو شده و ۲ موزه ریاست جمهوری و مردم شناسی، بزرگترین خانه خشتی جهان در قاسم آباد، امام زاده ها و حسینیه ها، سایت های گردشگری و دیگر اماکن تاریخی در این شهر هم تعطیل شدند.

حسینی خبر داد:‌برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در بزرگترین خانه جهان برای گردشگران نوروزی بسته است.

به گزارش سازش خبر حسن حسینی نسب در گفتگو با سازش خبر از رفسنجان بیان کرد: از چند ماه پیش ستاد تسهیلات نوروزی در این شهرستان جهت انجام تمهیدات سفرهای نوروزی برای رفاه حال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی تشکیل و تصمیماتی گرفته شد اما با بروز ویروس کرونا در کشور همه برنامه های گردشگری این شهرستان لغو شد. رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رفسنجان افزود: همه جشن های نوروزی و نمایشگاه هایی که قرار بود در ایام نورز در این شهرستان برپا شود لغو شد تا از تجمعات که خطری برای انتشار این ویروس و مبتلا کردن همشهریان و مسافران خواهد بود جلوگیری به عمل آید. حسینی نسب ادامه داد: همچنین کمپ های ورودی از سمت کرمان، زرند و یزد به سمت انار قرار بود راه اندازی شوند لغو شده و ۲ موزه ریاست جمهوری و مردم شناسی، بزرگترین خانه خشتی جهان در قاسم آباد، امام زاده ها و حسینیه ها، سایت های گردشگری و دیگر اماکن تاریخی در این شهر هم تعطیل شدند. وی خاطرنشان کرد: هرگونه برنامه ای که منجر به ازدحام مردم می شود جهت پیشگیری از شیوع کرونا لغو شده است و تا زمان بهبود اوضاع این روند ادامه خواهد داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *