با حضور مسئولین شهرستان؛طرح های عمرانی؛ورزشی؛کشاورزی و رفاهی در نوق رفسنجان به بهربرداری رسید/تصاویر

با حضور مسئولین شهرستان رفسنجان و مسئولین بخش مرکزی و نوق طرح های عمرانی ؛ورزشی و کشاورزی به بهربرداری رسید.

به گزارش سازش خبر با حضور مسئولین شهرستان رفسنجان و مسئولین بخش مرکزی و نوق طرح های عمرانی ؛ورزشی و کشاورزی به بهربرداری رسید.

طرح آبرسانی به روستای اسماعیل آباد نوق رفسنجان با اعتبار ۴۵میلیارد ریال شامل حفرچاه ؛ تجهبز؛ ساخت مخزن و خط انتقال آب با حضور مسئولین به بهربرداری رسید.

افتتاح مجموعه های ورزشی شهید حسین رنجبر محمدی شمس اباد نوق ؛ شهید ملایی اسماعیل آباد نوق با اعتبار بالغ بر ۴۵۰ و ۵۰۰ میلیون تومان به همت دهیاری و مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از طرح های ورزشی بخش مرکزی رفسنجان بود.

ادای احترام به شهدای گلزار شهدای شهر بهرمان و افتتاح ۲۸هزار آسفالت معابر شهر بهرمان با اعتبار بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان ؛ ترمیم و بازسازی حمام قدیمی شهر بهرمان و تبدیل به سفره خانه سنتی با اعتبار بالغ بر ۱۶۰ میلیون تومان با اعتبارات شهرداری وافتتاح پروژه های اصلاح شبکه و افت ولتاژ در بخش نوق با اعتبار ۲۲۴ میلیون تومان ازطرح های شهر بهرمان نوق بود.

افتتتاح پروژه های آسفالت و جدول گزاری روستاهای احمدیه,روامهران؛دقوق آباد؛ نجم آباد و حسین اباد امامی نوق با متراژ ۱۴۲هزارمتر مربع و اعتباری بالغ بر ۵۲۸ میلیون تومان و افتتاح زمین چمن مصنوعی مرحوم رضا نوذری دقوق اباد نوق با اعتبار بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان به همت دهیاری و مجتمع مس سرپشمه رفسنجان با حضور مسئولین شهرستان و نوق به بهربرداری رسید.

در ادامه سفر یک روزه مسئولین شهرستان به بخش نوق وبا حضور مسئولین جهاد کشاورزی رفسنجان و نوق دوطرح آبیاری تحت فشار شامل طرح آبیاری تحت فشار ۴۰هکتاری اراضی کشاورزی محمد پورحجتی با اعتبار ۴۶۶ میلیون تومان و آبیاری تحت فشار ۲۱ هکتاری اراضی حسن فلاح با اعتبار ۴۲۹ میلیون تومان در شهر جوادیه فلاح نوق به بهربرداری رسیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *