فرماندار رفسنجان گفت: ۲۱ کاندیدا در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار تائید صلاحیت شدند.

اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرستانهای رفسنجان و انار اعلام شد

به گزارش سازش خبر مجید فصیحی هرندی در نشست خبری در خصوص یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نامزدهای تایید صلاحیت شده مصطفی آخوندی، اکبر ابراهیمی راویز، حسن اسفندمز، اصغر اکبری پورکانی، احمدانارکی محمدی، محمد بمی ناصریه، علی اکبر پورغلامعلی، حسین جلالی، احمد حسنی، سیدحامد حسینی رفسنجانی پور، فاطمه خادمی، علی رضایی پوراناری، اصغر زین الدینی منصورآبادی، مجید شمس، عباس گلچین، محمدمهدی مرتضایی نژادپور رفسنجانی، فاطمه معصومی، حسین مومنی، مجید نوروزی بهجت، غلامعلی نوری بیاض و مهدی یادگاری مهدی آباد هستند.

فرماندار رفسنجان افزود: تبلیغات انتخاباتی از بامداد روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه آغاز می شود و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رأی ادامه خواهد داشت.

فصیحی هرندی ادامه داد: در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، ۲۲۱ شعبه رأی ‌گیری است که ۱۷۱ شعبه ثابت و ۵۰ شعبه سیار در این دو حوزه مستقر می شود که از ۲۲۱ شعبه ؛ ۱۱۳ شعبه شهری و ۱۰۸ شعبه روستایی هستند.

وی با اشاره به اینکه مردم به شایعات انصراف کاندیداها توجه نکنند، زیرا تقاضای انصراف کاندیداها باید به فرمانداری به صورت کتبی اعلام شود و فرمانداری آن را تأئید و اعلام کند؛ تصریح کرد: تخریب کاندیداها نباید به هیچ وجه انجام گیرد.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: هیأت اجرایی ۵ تا ۷ نفره برگزاری انتخابات و بررسی صلاحیت ها و.. را بر عهده دارد و در همه مراحل انتخابات از وزرات کشور بازرسی انجام می گیرد ضمن اینکه از هوادارانِ کاندیداها می خواهیم قوانین و مقررات را رعایت کنند و حقوق سایر کاندیداها را خدشه دار نکنند.

وی گفت: هیأت ۳ نفره نظارت بر انتخابات از بدو ثبت نام تا تجمیع آراء، شرکت در انتخابات و ..در انتخابات حضور خواهد داشت. فصیحی هرندی توصیه کرد: شناسنامه افراد برای رأی گیری الزامی است و افراد باید تابعیت ایرانی و ۱۸ سال تمام داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *