افتتاح پروژه های برق رسانی در شهر رفسنجان/تصاویر

هفت پروژه برق رسانی و ساختمان اداری برق شهرستان رفسنجان با اعتبار بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

  به گزارش سازش خبر با حضور جمعی از مسئولین از جمله مهندس فصیحی هرندی و دیگر مسئولین ساختمان اداری مدیریت توزیع برق شهرستان رفسنجان که برای احداث آن ۹۰ میلیارد ریال هزینه به کار رفته است به بهره برداری رسید.

محمدرضا یوسفی، مدیریت توزیع برق شهرستان رفسنجان در این آئین بیان کرد: این ساختمان با سازه اسکلت فلزی و زیربنای ۲۲۵۰ متر مربع در ۳ طبقه و شامل بخش های ساختمان اداری و مدیریت، مشترکین، بهره برداری، طرح و نظارت، بازرسی و نصب کنتور، خدمات اداری، شیفت و اتفاقات، نمازخانه، موتورخانه، کانال تأسیسات، آسانسور با سیستم سرمایشی و گرمایشی چیلر فن کویل است.

وی تصریح کرد: همچنین محوطه سازی، جدولگذاری، پارکینگ و آسفالت اداره برق نیز با مساحت ۲۳۰۰ متر مربع اجرا شده است که در مجموع برای ایجاد ساختمان اداری مدیریت توزیع برق شهرستن رفسنجان ۹۰ میلیارد ریال هزینه به کار رفته است.

یوسفی خاطرنشان کرد: همچنین سالن کنفرانس در این اداره به نام سردار سهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به بهره برداری رسید.

وی گفت: طرح های کاهش تلفات با اعتبار افزون بر ۵۷ میلیارد ریال، تأمین روشنایی ورودی روستاها با هزینه کرد ۵ میلیارد ریال، تأمین برق روستای گروئیه با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و طرح تأمین برق متقاضیان فاقد شبکه هم با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال مورد به بهره بردری قرار گرفت.

یوسفی عنوان کرد: همچنین تأمین روشنایی بلوار پسته و بلوار عابدینی با مشارکت شهرداری و اعتباری بالغ بر ۶٫۳ میلیارد ریال، تأمین برق متقاضیان فاقد شبکه اهالی شبکه بلوک ۷ با هزینه ای بیش از ۴٫۲ میلیارد ریال و طرح تبدیل سیم های مسی به کابل خودنگهدار فاز ۱ و ۲ با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال هم افتتاح شد.

لازم بذکر است سالن کنفرانس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محل ساختمان اداری اداره برق رفسنجان به بهربرداری رسید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *