به مناسبت دهه فجر طرح های عمرانی شهرداری رفسنجان افتتاح شد/تصاویر

۷ طرح عمرانی شهرداری رفسنجان افتتاح شد.

به گزارش سازش خبر به مناسبت ایام الله دهه فجربا حضور حجت الاسلام عسکری امام جمعه، مهندس فصیحی هرندی فرماندار، مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از معاونین شهرداری رفسنجان۷ طرح عمرانی شهرداری رفسنجان افتتاح شد.

افتتاح طرحِ بوستان آسمان واقع در خیابان مفتح با اعتبار ۴ میلیارد ریال و مساحت کل ۳۸۰۰ متر مربع ؛که از این میزان ۳۵۰ متر مربع  فضای سبز و ۳۴۵۰ متر مربع هم کف سازی شده است.


دومین طرح افتتاح فاز اول گذرگاه فرهنگی امام علی (ع) هم با مساحت کل ۵۰۰۰ متر مربع و اعتبار بالغ بر ۵ میلیارد ریال که در این طرح نیز ۱۶۰۰ متر مربع فضاسازی و ۳۴۰۰ متر مربع کف سازی انجام‌ شده است.

در ادامه برنامه افتتاحیه پروژه های شهرداری رفسنجان افتتاح بوستان همدلی واقع در خیابان شهید انصاری با  مساحت کل ۳۰۰۰ متر مربع و اعتبار ۵ میلیارد ریال با ۳۰۰ متر مربع فضای سبز و ۲۷۰۰ متر مربع کف سازی وافتتاح بوستان ولایت واقع در شهرک ولایت با مساحت کل ۳۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بود

بهربرداری از حاشیه فضای سبز واقع در بلوار هجرت با مساحت ۲۱۰۰ متر مربع و اعتبار ۲ میلیارد ریال و افتتاح تالار پالیز با مساحت ۴۰۰۰ متر مربع از اعتبارات مشارکتی ( زمین آن توسط شهرداری) و بخش خصوصی با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان به بهربرداری رسید.

در پایان افتتاح نمایشگاه تایپوگرافی به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با ۴۰ اثر از تابلو با تلفیق هنر و حروفچینی از دانش آموزان پایه ششم مدرسه علوی در فرهنگسرای ترنج با حضور مسئولین گشایش یافتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *