جلسه هماهنگی مراسم ۲۲ بهمن و چهلم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در رفسنجان برگزار شد

جلسه هماهنگی مراسم ۲۲ بهمن و چهلم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در رفسنجان برگزار شد

به گزارش سازش خبر حجت الاسلام اصغر عسکری در جلسه هماهنگی مراسم ۲۲ بهمن و چهلمین روز درگذشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل دفتر امام جمعه با تاکید بر اینکه معرفی ارزش ها در ایام الله دهه فجر مهم است؛ افزود‌: ۲۲ بهمن مصادف با چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

امام جمعه رفسنجان افزود: خیلی از مردم نسبت به دستاوردهای انقلاب ناآگاه هستند و موضوعی که مورد غفلت قرار گرفته فروپاشی نظام سلطه ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی است که به قدرت آمریکا در ایران حمایت می شد، اما با خروش وحرکت های مردمی و با دست خالی و هیچ قدرتی به فرمان امام از هم فروپاشیده شد.

وی ادامه داد: لذا عوامل هلاکت ستمگران را باید برای مردم تبیین کرد و کاری نکنید که یوم الله های دیگری از روی غفلت و ندانم کاری ایجاد شود که ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

امام جمعه رفسنجان بیان کرد: رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی در ایران حاکم بود و قدرت های بزرگ جهان از این رژیم حمایت می کردند که حمایت ملت و مردم از امام باعث سقوط رژیم پهلوی شد؛ اراده خدا و برخاستن امام جهت حمایت از مظلومان و فروپاشی نظام سله و حمایت ملت ایران از امام موجب شد که در اوج ناباوری انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به پیروزی رسید و نظام سلطه برچیده شد.

فرماندار رفسنجان هم گفت: مردم اسباب حاکمیت دین خدا بر روی زمین هستند، مردم ایران از ظلم خسته شده بودند و با پیروی از دستور و فرمان امام به صحنه آمدند و انقلاب در ۲۲ بهمن سال ۵۷ به پیروزی رسید، در حال حاضر انقلاب اسلامی ایران در دنیا جایگاه خوبی دارد و باید قدرت استکباری آمریکا تاوان ظلم در دنیا را بدهد لذا یادآوری ارزش های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی می تواند در این زمینه کمک کند.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *