بوی خوشِ صعود می آید؛ ظاهرا لیگ برتری شدن‌جدی است!

عملکرد درخشان مس نشان می دهد که رفسنجانی ها در سر سودای صعود دارند

به گزارش سازش خبر‌ تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان از تیم های پای ثابت رقابت های لیگ دسته اول کشور بشمار می آید.

حضور مدام در لیگ یک و همیشه بقا و همچنین کمتر سودای صعود باعث شده نارنجی پوشان به فکر این بیافتند که در این فصل به تداوم حضورشان در لیگ آزادگان پایان بخشند و برای حضور در رقابت‌های سطح بالاتری مبارزه کنند.

مس رفسنجان هفته به هفته به پیروزی دست می یابد، و در بازی قبل هم در اهواز از استقلال سه امتیاز گرفت و آن را به اندوخته های خود اضافه کرد. نارنجی پوشان با این برتری کاملا روی نوار سبزرنگ برد افتادند.

آنان پنجمین برد متوالی‌شان را کسب کردند تا در صدر جدول جا خوش کنند. در ابتدای فصل هم تیمِ ربیعی وضعیتی مشابه این اوضاع مساعد راداشت و توانسب قهرمان نیم‌فصل اول شود.

رفسنجانی ها چهار هفته پیاپی به برد رسیده بودند ولی در کسب پنجمین بردشان ناکام ماندند. اما در بازی قبل در خارج از خانه توانستند با کسب یک برد به بهترین وضعیت خود فدر این فصل از رقابت های لیگ یک برسند.

پنج بازی ۱۵ امتیاز، حاصل ضرب آسانی است که بوی خوش صعود را همراه خود دارد، کاری سخت که سرانجام خوش آن خستگی از تن بیرون می‌کند.

از این‌ نتابج بدست آمده این طور به گوش می رسد؛ بقا کافیست! سیر صعودی مس رفسنجان می تواند آن ها را لیگ برتری کند، به شرط اینکه به این روند تداوم بخشند. عملکرد نارنجی پوشان در این فصل نشان می دهد که این بار ذوق صعود دو چندان شده است و عزم‌شان را برای رسیدن به لیگ برتر جزم کرده اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *