مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه خبر داد: ۴۶۹ نفر در هفتمین دوره مسابقه بزرگ حفظ قرآن در شهرستانهای رفسنجان و انار شرکت کردند

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه گفت: در هفتمین دوره مسابقه بزرگ حفظ قرآن در شهرستانهای رفسنجان و انار ۴۶۹ نفر شرکت کردند.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه گفت: در هفتمین دوره مسابقه بزرگ حفظ قرآن در شهرستانهای رفسنجان و انار ۴۶۹ نفر شرکت کردند.

به گزارش سازش خبر ممحمدرضا رجب پور اظهار داشت: مسابقه بزرگ حفظ سوره نور در شهرهای رفسنجان، انار، سرچشمه و پاریز توسط روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه امروز جمعه ۱۵ آذر ماه برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مسابقه علاوه بر شهروندان، ویژه کارکنان مس سرچشمه نیز بود، افزود: مسابقه بزرگ حفظ سوره نور امروز در محل های دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان، دانشگاه آزاد انار و فرهنگسرای شهر مس سرچشمه برگزار شد.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه تصریح کرد: در مجموع ۷۷۷ نفر در مسابقه بزرگ حفظ سوره نور به در شهرستانهای رفسنجان، انار، شهر سرچشمه و شهر پاریز ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۸۷ نفر در شهر رفسنجان، ۶۴ نفر در شهر انار، ۱۸ نفر در شهر سرچشمه و پاریز در این مسابقه شرکت کردند

. رجب پور تاریخ قرعه کشی و اهدای جوایز را چهارشنبه ۲۷ آذر ماه ذکر و خاطرنشان کرد: به نفر اول مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم مبلغ ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم مبلغ ۱۰ میلیون ریال اهدا می شود ضمن آنکه ۸ هدیه پنج میلیون ریالی به کارکنان شاغل در مس سرچشمه، ۲۲ هدیه پنج میلیون ریالی به سایر شرکت کنندگان و ۵۰ هدیه نفیس غیر نقدی نیز برای این مسابقه در نظر گرفته شده است.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه برگزاری مسابقات قرآنی در هر فصل را در راستای مسئولیتهای اجتماعی مجتمع مس سرچشمه دانست و گفت: مجتمع مس سرچشمه با برگزاری هفت دوره مسابقات قرآنی در ترویج معارف قرآْن کریم در شهرستانهای رفسنجان و انار پیشگام بوده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *