۷۷۷ نفر در هفتمین دوره مسابقه بزرگ حفظ قرآن در شهرستانهای رفسنجان، انار و سرچشمه شرکت کردند.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه گفت: هفتمین دوره مسابقه بزرگ حفظ سوره های قرآن در شهرستانهای رفسنجان و انار برگزار می شود.

به گزارش سازش خبر به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، محمدرضا رجب پور اظهار کرد: مسابقه بزرگ حفظ سوره نور در شهرهای رفسنجان، انار، سرچشمه و پاریز توسط روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه روز جمعه ۱۵ آذر ماه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این مسابقه علاوه بر شهروندان، ویژه کارکنان مس سرچشمه نیز خواهد بود، افزود: مسابقه بزرگ حفظ سوره نور راس ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه ۱۵ آذر ماه در محل های دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان، دانشگاه آزاد انار و فرهنگسرای شهر مس سرچشمه برگزار می شود.
مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه تصریح کرد: در مجموع ۷۷۷ نفر در مسابقه بزرگ حفظ سوره نور به در شهرستانهای رفسنجان، انار، شهر سرچشمه و شهر پاریز شرکت کردند که از این تعداد ۶۲۸ نفر در شهر رفسنجان، ۱۰۵ نفر در شهر انار، ۴۴ نفر در شهر سرچشمه و پاریز می باشند.
رجب پور تاریخ قرعه کشی و اهدای جوایز را چهارشنبه ۲۷ آذر ماه ذکر و خاطرنشان کرد: به نفر اول مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم مبلغ ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم مبلغ ۱۰ میلیون ریال اهدا می شود ضمن آنکه ۸ هدیه پنج میلیون ریالی به کارکنان شاغل در مس سرچشمه، ۲۲ هدیه پنج میلیون ریالی به سایر شرکت کنندگان و ۵۰ هدیه نفیس غیر نقدی نیز برای این مسابقه در نظر گرفته شده است.
مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه برگزاری مسابقات قرآنی در هر فصل را در راستای مسئولیتهای اجتماعی مجتمع مس سرچشمه برشمرد و تصریح کرد: مجتمع مس سرچشمه با برگزاری هفت دوره مسابقات قرآنی در ترویج معارف قرآْن کریم در شهرستانهای رفسنجان و انار پیشگام بوده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *