افتتاح پنجمین نمایشگاه کتاب دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با ۱۰ هزار عنوان کتاب/تصاویر

صبح امروز با حضور مسئولین دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان و جمعی از مسئواین پنجمین نمایشگاه کتاب دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در محل دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش سازش خبر صبح امروز با حضور مسئولین دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان و جمعی از مسئواین پنجمین نمایشگاه کتاب دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در محل دانشگاه افتتاح شد.

دکتر حسن رنجبرعسکری رئیس دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان در حاشیه افتتاح پنجمین نمایشگاه کتاب در جمه خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه کتاب با هدف ارائه کتاب‌های دانشگاهی و غیردانشگاهی که سال‌های گذشته در قالب بن از دانشجوها حمایت می شد در سال جاری انتشارات ها با ۲۰ و ۵۰ درصد هم دانشگاه ولی عصر به دانشجویان با شرایط ویژه کتاب ارائه می کند.

وی افزود این شرایط شامل رتبه‌های اول در همه مقاطع و دانشجویان خانواده شهدا و ایثارگران هستند که از تخفیف ۷۰ درصد تعیین شده است و تخفیف ۲۰ درصد شامل همه خریداران است.

رئیس دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان گفت : کلیه کتاب‌ها از کتابفروشی‌های شهرستان رفسنجان و همچنین یک انتشارات از تهران است که در ۱۰ غرفه کتاب متنوع در زمینه‌های تخصصی و عمومی و کتاب‌های موردنیاز دانشجویان و برای عموم دایر شده است.

در ادامه ثریا خاندانی رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه ولیعصر(عج) در جمع خبرنگاران افزود: در این نمایشگاه ۱۰ناشر داخلی و خارجی و ۱۰ هزار عنوان کتاب در موضوعات تخصصی دانشگاهی، عمومی و… از امروز تا پنج شنبه۱۴ آذر  از ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر عرضه می‌شود.

وی بیان کرد : در حاشیه نمایشگاه برای ترویج بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی برنامه‌هایی از جمله چهار نشست عملی فرهنگی در زمینه های مختلف، تئاتر و مسابقه عکس با موضوع کتاب و کتابخوانی و علاوه بر آن مسابقه کتابخوانی و موسیقی زنده برگزار خواهد شد.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *