تصاویربرپایی دومین نمایشگاه توانمندی های و نیازمندی های مجتمع مس سرچشمه

آیین افتتاح دومین نمایشگاه توانمندی ها و نیازمندی های مجتمع مس سرچشمه در بستر اقتصاد مقاومتی عصر باحضور مسئولین استانی و شهرستانی در تالار خیام دانشگاه ولیعصر (عج)برگزارشد

به گزارش سازش خبر آیین افتتاح دومین نمایشگاه توانمندی ها و نیازمندی های مجتمع مس سرچشمه در بستر اقتصاد مقاومتی عصر باحضور مسئولین استانی و شهرستانی در تالار خیام دانشگاه ولیعصر (عج)برگزارشد.

مهندس حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: نمایشگاه سال گذشته منجر به این شد که تفاهم‌نامه بین ۱۰۰ کارگاه فعال شهرستان و منطقه امضا شود تا قطعات مورد نیازمان را در صورت داشتن کیفیت تأمین کنیم.

وی افزود در حال حاضر ۳۰ واحددر حال فعالیت و با مجتمع همکاری دارند

احمدی گفت : سال گذشته با تلاش همه همکاران و کارگران در سرچشمه کارخانه اسیدسولفوریک راه‌اندازی شد و در شرایط تحریم توانستیم قطعات مورد نیازمان را از خارج از کشور تأمین کنیم.

محمد رضا رجب پور مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دومین نمایشگاه توانمندی‌ها و نیازمندی‌های مجتمع مس سرچشمه در بستر اقتصاد مقاومتی از ۲۸ تا ۳۰ آبان ماه در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار و همچنین در کنار نمایشگاه پنل‌های تخصصی آموزشی و پژوهشی ارائه خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: تعداد ۲۵ قطعه در رفسنجان توسط قطعه‌سازان رفسنجان برای شرکت مس ساخته می‌شود و امیدواریم امسال این رقم بیشتر شود.

معاون عمرانی استاندار کرمان نیز در حاشیه بازدید از این نمایشگاه با بیان اینکه توانمندی شرکت صنایع مس بر همه واضح و مبرهن است، گفت: این موضوع نیاز به گفتن من ندارد اما در این نمایشگاه با توجه به بازدیدی که داشتم این توانمندی ها بیشتر از آن تصوری بود که داشتم.

دکتر آیت اللهی موسوی افزود: کار خوبی انجام شده بود، هم بواسطه ارائه اقدامات مجتمع و هم بواسطه ارائه نیازمندی های مجتمع مس سرچشمه که لازم است صنعتگران خرد بتوانند از این موقعیت استفاده کنند و از این امکانی که مهیا شده برای ارائه تولیدات خود و چرخه اقتصادی خوبی که ایجاد خواهد کرد، بهره ببرند.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *