شهردار رفسنجان در مراسم افتتاحیه دومین المیپاد ورزشی محلات شهری رفسنجان :غیر از بحث ورزشی در این المپیاد، مشق همکاری و همدلی را با هم داشته باشیم.

هدف از برگزاری این المپیاد ، این است که تمرین کنیم که چگونه مسابقات با نظم برقرار شود و بین دستگاه های مربوطه همراهی و همدلی ایجاد شود و چطور عِرق بین محلات به وجود آید

به گزارش سازش خبر محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان هم در مراسم افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی محلات شهری رفسنجان اظهار داشت: برای دومی بار المپیاد ورزشی محلات در رفسنجان در حال برگزاری است؛ که باید در نظر داشته باشیم غیر از بحث ورزشی در این المپیاد، مشق همکاری و همدلی را با هم داشته باشیم.

وی افزود: هدف از برگزاری این المپیاد ، این است که تمرین کنیم که چگونه مسابقات با نظم برقرار شود و بین دستگاه های مربوطه همراهی و همدلی ایجاد شود و چطور عِرق بین محلات به وجود آید؛ چطوری استعداد های ورزشی در شهر کشف شود و در قالب تیم ورزشی به رقابت در شهرستان، استان و کشور بپردازند.  

وی با اشاره به اینکه توسعه و گسترش ورزش از اهمیت ویژه ای برخوردار است افزود: زمانی که شهردار یزد بودم در یزد ۵ دوره المپیاد ورزشی محلات را تشکیل دادیم و در سال آخر ۵ هزار نفر از تیم های متعدد ورزشی ایجاد شد و امید که در رفسنجان هم تیم های کثیری شرکت کنند.  دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *