انارکی محمدی :استعداد های ورزشی می تواند بیش از پیش قهرمانان ورزشی را تربیت کند؛

در رفسنجان قهرمان کشوری و نائب قهرمان جهان را داریم و این شخص باعث افتخار ما است.

به گزارش سازش خبر احمد انارکی محمدی  در آیین افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان در سالن تختی رفسنجان اظهار داشت: با برگزاری المپیادمحلی در سطح رفسنجان می تواند استعداد های خوب فرزندان ما را به راحتی شناسایی کند.
 
 
وی افزود به اینکه شناسایی استعداد های ورزشی می تواند بیش از پیش قهرمانان ورزشی را تربیت کند؛ تصریح کرد: عقل سالم در بدن سالم است و خدمت در این کشور باید توسط افراد جوان صورت بگیرد که سالم و تندرست هستند.

انارکی محمدی تصریح کرد: در رفسنجان قهرمان کشوری و نائب قهرمان جهان را داریم و این شخص باعث افتخار ما است.

این نماینده مجلس گفت: امیدواریم که بتوانیم با خدمت خوب در جای جای این شهرستان ورزش محلات را ایجاد کنیم و این مستلزم زیرساخت است که شهردار رفسنجان طی دو سال اخیر پارک های محله ای را در سرتا سر شهر رفسنجان احداث کرده است و مایه افتخار است که این شهردار به ورزش مردم این شهر و سلامتی آنها اهمیت داده است.
 
 
وی خاطرنشان کرد: در کنار هر پارکی در هر محله ای که ایجاد می شود سالن سقف کوتاه به ویژه برای بانوان در نظر گرفته شده که ایجاد می شود.  
 
 
انارکی محمدی گفت: در شهرستان های رفسنجان و انار بیش از ۳۰ زمین چمن مصنوعی دیده شده و دو سال و نیم است که با جذب اعتباراتی تعدادی از  انها ایجاد شده و تعدادی نیز در حال اجرا است امیدواریم که جذب بودجه بیشتر شود و برای جوانان و شادابی جامعه برنامه های ورزشی خوبی داشته باشیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *