تلاش های صنعت مس قابل تقدیر است؛پیشرفت های مجتمع صنعت مس حاصل مجاهدت و تلاش شاغلین در این مجموعه است

تلاش شغلی در صنعت مس قابل تقدیر است؛ خدا را شاکریم که جایی را از دست آمریکا گرفتیم که به تصور آنها ما ایرانیان قادر نبودیم آن را اداره کنیم اکنون چهل سال است که پرسنل؛ مهندسین و کارگران با سربلندی و افتخار بدون یک مستشار خارجی این صنعت را اداره می کنند که این پیشرفت، محصول مجاهدت و تلاش شاغلین در مجموعه مس می باشد.

به گزارش سازش خبر سردار رضایی شریف سخنگو و  مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نهمین یادواره شهدای صنعت مس و شهدای گمنام  در مجموعه فرهنگی آزادی شهر سرچشمه برگزار شداظهار داشت باید سبک زندگیمان سبک زندگی شهدا باشد و نگاهی که آنها به آینده داشتند باید الگویی برای جوانان باشد که سخت در معرض تهاجم سازمان یافته دشمن قرار دارند.

وی ادامه داد: تلاش شغلی در صنعت مس قابل تقدیر است؛ خدا را شاکریم که جایی را از دست آمریکا گرفتیم که به تصور آنها ما ایرانیان قادر نبودیم آن را اداره  کنیم اکنون چهل سال است که پرسنل؛ مهندسین و کارگران با سربلندی و افتخار بدون یک مستشار خارجی این صنعت را اداره می کنند که این پیشرفت، محصول مجاهدت و تلاش شاغلین در مجموعه مس می باشد.

سردار رضایی شریف خاظر نشان کرد : دشمن از طریق فضای مجازی می خواهد کارهای بزرگی که در حوزه های مختلف انجام شده به خوبی ارائه نشود که این ظلم بزرگی به کشور، انقلاب و نسل جوان است و این نسل جوان جنگ و امام را ندیده اند دشمن می خواهد نسل جوان قدرت دشمن و ضعف انقلاب را تصور کند در حالی که واقعیت این است که بعد از چهل سال برداشتن گام اول انقلاب، آن صلابتی که ملت ایران خلق کرده اند برای خیلی از ملت های جهان الهام بخش است.

سردار شریف خاطرنشان کرد: در سال دوم جنگ و دوران دفاع مقدس امام راحل فرمودند که ملت ما در این جنگ پیروز خواهد شد و این پیروزی، آزادی ملت های عراق، افغانستان، لبنان و فلسطین را در بر دارد که همین طور هم شد.

سخنگو و  مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا و اروپا میلیارد ها دلار هزینه برای داعش کردند؛ ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز ۶ سال قبل در بدو ورود داعش به سرزمین شامات، فرمودند دشمنان بدانند که در سوریه کاری از پیش نخواهند برد و ملت و دولت سوریه بر آنها پیروز است لذا دشمن بارها و بارها برای برانداختن نظام مقدس جمهوری اسلامی هزینه های هنگفتی پرداخت کرد یکبار برای صدام هزینه کرد، بار دیگر برای منافقین و سرویس های اطلاعاتی، باری دیگر برای داعش  هزینه کرد اما درس عبرت نگرفته اند.

وی اظهار داشت: دفاع مقدس، فرهنگ شهادت و شهدا الگوی جریان مقاومت در دنیا است و موجب الهام بخشی برای ملت های اسلامی شده است و حاج قاسم سلیمانی نیز در این رابطه گفته است که دفاع مقدس قله بلند مقاومت و جهاد است و کاری که در عراق و سوریه انجام می ‌شد سلسله ‌جبال پایین این قله است.

سردار شریف بیان کرد: شهدا برای شیعه و اهل بیت(ع) و آزادگان جهان افتخار آفرین هستند، شهدا با نگاه به تکلیف شرعی و دین خود، وارد میدان جنگ شدند و دفاع مقدس را به وجود آوردند؛ در این سنگرها با دست خالی و با کمترین آوزش های نظامی بر چیره دست ترین تکاوران حزب بعث پیروز شدند و ملت ما را سربلند کردند؛ امروز کسی از صدام و ژنرال های او به دلیل اینکه ارزشی ندارند یادی نمی کند، اما مزار وگلزار شهدای گمنام ما در اقصی نقاط کشور پناه و ملجأ مردم ما است.

وی یادآور شد: والدین شهدا هزینه سنگینی را پرداخت کردند، کسی نمی تواند احساسات پدر و مادری را که نوجوان خود را از دست می دهد درک کند، والدین شهدا با خدا معامله کردند و در این معامله برنده هستند، این همه عظمت دنیای اسلام محصول خون فرزندان شما و گذشت و ایثار شما پدران ومادران شهدا است.

سخنگو و  مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از آرزوهای شهدا ورزمندگان دوران دفاع مقدس باز شدن مسیر کربلا و مشرف شدن به بارگاه حرم اهل بیت(ع) عنوان کرد و افزود: شهدا با نگاهی زیبا و منطقی دلچسب به مبارزه می پرداختند  و معتقد بودند که راه کربلا باز می شود و می گفتند چه باشیم و چه نباشیم راه کربلا باز خواهد شد؛ آنقدر اعتقادات آنها قوی بود که سخن امام مبنی بر اینکه ” چه پیروز جنگ باشیم چه شکست بخوریم، آزادی از ان ما است ” وِرد زبان انها بود.

وی با بیان اینکه ثمره خون شهدا، اقتدار ملت بزرگ اسلامی است و امروز دوست و دشمن به اراده و بصیرت ملت ایران و هوشمندی رهبر معظم انقلاب اسلامی اذعان دارند و این محصول خون شهدا و تعالیم فرهنگ اهل بیت (ع) است؛ خاطرنشان کرد: ایران در حوزه دفاعی کشور به حدی توانا و قدرتمند است که هیچ دشمنی جرأت ندارد نگاه چپ به کشور ایران کند، دشمن می داند که کوچکترین حرکت علیه ایران را باید با ضربه سنگینی از سوی ایران تحمل کند و قادر به پیروز شدن بر ایران نیست.

سخنگو و  مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر کشور با معضلاتی همچون بیکاری مواجه است که مدیران با توجه به وجود امنیت در کشور، سعی کنند موانع بیکاری را بردارند و بستر اشتغال جوانان را فراهم سازند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.