مهندس احمدی در آیین دومین استار آپ ویکند ایمنی عنوان کرد: در کشور اولین شهرستانی هستیم که سیستم ضد تصادف را نصب کردیم

ما با سیستم هایی که در حوزه معدن سرچشمه اخیراً نصب شده در ایران اولین شهرستانی هستیم که سیستم ضد تصادف در ایران را نصب کردیم و سیستم دیسپاچینگ به کمک این خواهد آمد و اتفاقات خوب را خواهیم داشت.

به گزارش سازش خبر مهندس حسین احمدی در آیین دومین استارت آپ ویکند ایمنی در سالن سینماآزادی  شهر سرچشمه بیان کرد: بار اصلی تولید کاتد در کرمان و رفسنجان است؛ در شرکت مس، مس کاتدی با عیار ۶ دهم درصد استخراج می شود؛ در حوزه تولید مس کاتدی در دنیا جزو ۲۰ کشور دنیا در تولید مس کاتدی و محصولات جانبی هستیم.

مدیر مجتمع مس سرچشمه تصریح کرد: برای ادامه راه در حوزه تولید و عملیات اثر بخشی، به همگام بودن با تکنولوژی روز محتاج هستیم؛ تکنولوژی روز دنیا در حال گذر از نسل چهارم است و در ادامه کار محتاج به تکنولوژی در معادن هستیم و این حرکت آغاز شده و در مجتمع مس سرچشمه سیستم دیسپاچینگ و مانیتورینگ معدن مس سرچشمه سال گذشته راه اندازی  شده و جابجایی ۲۴۰۰ سفر خاک در روز با کامیون ها در قالب ۱۳۵تن خاک در سرچشمه داریم و حمل این ۲۴۰۰ سرویس اهمیت کار و ترافیک سنگین  را می رساند.

احمدی بیان کرد: در تمام حوزه های تولیدی و عملیاتی تلاش داریم و به رشد رسیدیم و در حوزه ایمنی هم باید رشد همگام با صنایع دنیا داشته باشیم، در حوزه اچ.اس.ای (ایمنی) هم آغاز یک حرکت ضرورت دارد؛ ما با سیستم هایی که در حوزه معدن سرچشمه اخیراً نصب شده در ایران اولین شهرستانی هستیم که سیستم ضد تصادف در ایران را نصب کردیم و سیستم دیسپاچینگ به کمک این خواهد آمد و اتفاقات خوب را خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: مس در شیلی که ۸ برابر تولیدات ما را در معادن زیرزمینی خود دارند با تلاش مستمر است و شعارشان«تولید بدون حادثه» است لذا تمام تلاش را گذاشتیم در واحد تولید که هم تولید مستمر و معتبر باشد هم میزان تولید را البته بدون داشتن حادثه تثبیت کنیم.

 احمدی با بیان اینکه ایمنی برای ما مهم است و باید به این برسیم که شعار کودلکو{شیلی} یک مبحث غیر مقایسه ای است، ادامه داد: امیدواریم شعار تولید بدون حادثه را در مجتمع مس و شرکت ملی محقق سازیم و این جز با همراهی دانش، خلاقیت، گفتگو و مشورت، همراهی و تعامل محقق نمی شود.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *