برگزاری دومین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان به همت شهرداری و اداره ورزش و جوانان رفسنجان

دومین المپیاد ورزشی شهر رفسنجان به همت شهرداری و و اداره ورزش و جوانان شهرستان رفسنجان برگزار می شود.

به گزارش سازش خبر دومین المپیاد ورزشی شهر رفسنجان به همت شهرداری و و اداره ورزش و جوانان شهرستان رفسنجان برگزار می شود.

علیرضا رفیعی دبیر دومین المپیاد ورزشی شهر رفسنجان در نشست خبری در جمه خبرنگاران رفسنجان اظهار داشت : دومین المپیاد ورزشی محلات شهر رفسنجان در ۸ رشته والیبال ؛ فوتسال؛ دومیدانی ؛ دوپرخه سواری ؛ دارت ؛ ورزش باستانی ؛ اسکیت و تنیس روی میز در بخش آقایان و بانوان توسط شهرداری و اداره ورزش و جوانان شهرستان رفسنجان برگزار می شود.

وی افزود در سال گذشته اولین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان با ۸ رشته با حضور بیش از ۷۰۰ ورزشکار ؛ ناظر و داور در رفسنجان برگزار شد و.پیش بینی می شود امسال بیش از ۱۰۰۰ نفر در این المپیاد شرکت کنند.

دبیر دومین المپیاد ورزشی خاطر نشان کرد برای ثبت نام محدودیت سنی وجود ندارد و مهلت ثبت نام برای شرکت کنندگان از اول مهرماه تا بیستم مهر ماه می باشد که علاقمندان برای ثبت نام می توانند به خانه خیام شهرداری واقع در خیابان خیام، کوچه ۴ مراجعه کنند .

رفیعی تصریح کرد : افتتاح مسابقات  ۱۶ آبان ماه و۲۱ آذر ماه هم اختتامیه مسابقات است ومسابقات تحت عنوان محلات و شرکت کنندگان باید از محلات حضور داشته باشند.

وی افزود برای این مسابقات ۲۲ محله را تقسیم بندی کردیم که ۴ شهرک شامل شهرک های هزار واحدی ؛ نفت، یادگار امام و شهرک ولایت  و ۱۸ محله در این مسابقات شرکت می کنند و محدودیت هم ندارد و از هر محله ممکن است دو یا ۳ تیم در این المپیاد شرکت کنند.

رفیعی گفت: رشته باستانی هم جزو این رشته ها است و سال گذشته  علاقه مندان به این رشته که به عنوان نمادی از ورزش کشورمی باشد در مسابقات شرکت کردند؛ این مسابقات در محله ها برگزار نمی شود و قرار است  در زورخانه ها ی شهر شرکت کنند؛ ۱۳ زورخانه در رفسنجان داریم که سال گذشته در ۱۰ زورخانه مسابقات را اجرا کردیم.

رفیعی با تصریح مسابقات در مجموعه ورزشب تختی ؛ خیابان کتاب ؛خیابان بنفشه و مسابقات دوچرخه سواری بانوان نیز در مجموعه ورزشی هلال احمر برگزار و همچنین در پایان مسابقات حکم قهرمانی و مدال و هدایای نقدی به برگزیدگان اعطاخواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.