دکتر اسماعیلی ندیمی: رشد ۱۵ درصدی داشنجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در سال جاری+تصاویر ثبت نام کنندگان دانشجویان جدیدالورد

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان امسال در مجموع ۱۵ درصد رشد دانشجویان پزشکی و دیگر رشته ها را نسبت به سال گذشته دارد که امیدواریم سال تحصیلی خوبی برای آنها رقم بخورد.

به گزارش سازش خبر دکتر علی اسماعیلی ندیمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت د: ثبت نام دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از امروز آغاز شده و تا فردا ادامه دارد.

وی تصریح کرد: مجموع رشته های پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، مامایی، پیراپزشکی و رشته های زیرمجموعه ۵۰۶ نفر ورودی دارند ضمن اینکه در رشته های کارشناسی ارشد هم  70 دانشجو پذیرش می کنیم‌.

اسماعیلی ندیمی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان امسال در مجموع ۱۵ درصد رشد دانشجویان پزشکی و دیگر رشته ها را نسبت به سال گذشته دارد که امیدواریم سال تحصیلی خوبی برای آنها رقم بخورد.

وی افزود: امسال مشکلات ما از سال گذشته در امر نظم و انضباط کمتر شده  و  همچنین تلاش می شود کسانی که درخواست خوابگاه دادند به درخواست آنها رسیدگی شود.

رئیس  دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با اشاره به جمعیت های تحت پوشش رفسنجان و انار گفت:‌ در شهرستان رفسنجان بیش از ۲۷۳ هزار نفر جمعیت زندگی می کنند که بیش از ۱۷۰ هزار نفر جمعیت شهری و بیش از ۱۱۰ هزار نفر هم جمعیت روستایی است و در شهرستان انار هم جمعیت بالای ۳۵ هزار نفر زندگی می کنند که از این تعداد هم بیش از ۲۰ هزار نفر جمعیت شهری و بیش از ۱۴ هزار نفر هم جمعیت در روستاهای انار که همه این افراد در این دو شهرستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان هستند وخدمات دریافت می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.