به همت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات قرآنی دانش آموزی برگزار شد/تصاویر

به همت روابظ عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات قرآنی دانش آموزی برگزار شذ

به گزارش سازش خبر به همت روابظ عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات قرآنی دانش آموزی باحضور مسئولین مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و جمعی از مسئولین شهرستانی و حافظان و شرکت کنندگان در ششمین دوره مسابقات قرآنی شهرستانی های رفسنجان و انار در محل تالار خیام دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان برگزار و به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

محمدرضا رجب‌پور مدیر روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان اظهار داشت : ششمین دوره مسابقات قرآنی دانش آموزی و حفظ جزء ۳۰ قرآن در سطح شهرستان های رفسنجان و اناربرگزار شد .

وی در ادامه افزود در مجموع ۶۷۱ نفرشرکت کردند که ۴۳۱ نفر از رفسنجان،۸۴ نفر از انار، ۲۱ نفر از سرچشمه، ۸۰ نفر از کشکوئیه و ۵۵ نفر از نوق حضور داشتند.

مدیر روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان خاظر نشان کرد : تعداد ۳۰۶ نفر به مرحله نهایی و قرعه‌کشی راه یافتند که ۲۱۴ نفر از رفسنجان، ۳۷ نفر از انار، ۱۰ نفر از سرچشمه، ۲۲ نفر از کشکوئیه و ۲۳ نفر از نوق هستند.

وی در پایان بیان کرد: در بین شرکت‌کنندگان دو نفر از خواهران روشن‌دل به نام‌های فاطمه حسن‌حیدری وفاطمه عرب حضوردارند که به پاس این حضور کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی به آنها اهدا خواهد شد.

.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *