افتتاح و کلنگ زنی ۱۰ طرح در بخش مرکزی رفسنجان/تصاویر

همزمان با دومین روز از هفته دولت ۱۰ طرح عمرانی، کشاورزی و ورزشی در رفسنجان با مجموع اعتبارات ۳۱ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش سازش خبر با حضور فرماندار رفسنجان، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستانی  ۱۰  طرح عمرانی، کشاورزی و ورزشی مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رفسنجان در این آیین گفت: ۱۰ هزار متر مربع آسفالت معابر روستایی در خنامان با اعتبار ۲۵۵ میلیون تومان، بیش از ۴ هزار متر مربع آسفالت معابر روستایی روستای دوازده امام  با اعتبار۱۷۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید ضمن اینکه در کبوترخان هم ۳ طرح دامپروری با اعتبار  480 میلیون تومان افتتاح شد.

مجید فصیحی هرندی از دیگر برنامه ها در این روز را افتتاح باشگاه بدنسازی روستای کبوترخان با زیربنای ۴۰۰ متر مربع و اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان و افتتاح بوستان تفریحی امام رضا(ع) در روستای کبوترخان با مساحت ۱۰ هزار متر مربع و اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان اعلام و بیان کرد: در روستای عبدالله آباد رفسنجان ۱۵ هزار متر مربع آسفالت ومعابر روستایی با اعتبار ۶۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید همچنین در روستای محمدآباد میثم از توابع بخش مرکزی رفسنجان هم دهیاری با مساحت ۱۰۰ متر مربع واعتبار به کار رفته ۱۳۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: گلخانه آلوئه‌ ورا و خیار در روستای علی آباد انقلاب با زیربنایی ۴۲۰۰ متر مربع و هزینه بیش از ۵۰۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

ویکلنگ زنی مجموعه ورزشی چمن مصنوعی در محمد آباد میثم را از دیگربرنامه ها عنوان کرد وافزود: عملیات احداث پارک یخدان در عباس آباد حاجی در زمینی به مساحت ۳۵۰۰  متر مربع و اعتبار بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان هم آغاز شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.