سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در رفسنجان افتتاح شد/تصاویر

مراسم افتتاحیه سی و دومیین جشنواره کودک و نوجوان با حضور الهه رضایی مجری برنامه های کودک و نوجوان دهه ۶۰ و آقای بهرام شاه محمدلو (حکایتی ) برگزار شد.

به گزارش سازش خبر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در رفسنجان با حضور الهه رضایی مجری برنامه های کودک و نوجوان دهه ۶۰ و آقای بهرام شاه محمدلو (حکایتی ) و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

ایمان محمدآبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم افتتاحییه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال رفسنجان به عنوان تنها شهرستان استان کرمان میزبان سی و دومین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان است.
وی بیان داشت:جشنواره بین المللی کودک و نوجوان از ۲۹ مردادماه در اصفهان آغاز شده است و در بقیه نقاط کشور تا ۴ شهریورماه آغاز و ۱۰ فیلم منتخب این جشنواره اکران می شود.
محمدآبادی افزود: این جشنواره در سینما گلستان امین رفسنجان در سانس های آن ساعت ۶ و ۸ شب برپا است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز مراسم رسمی افتتاحیه جشنواره بین المللی کودک و نوجوان، با حضور الهه رضایی مجری برنامه های کودک و نوجوان دهه ۶۰ و آقای بهرام شاه محمدلو (حکایتی ) برگزار شد.

محمدآبادی با بیان اینکه نمایشگاه و کارگاه نقاشی کودک و نوجوان هم در جوار این جشنواره در مجموعه گلستان برپاشد بیان داشت: هر شب ساعت۹:۳۰ شب یک کارگاه نقد و بررسی فیلم با حضور چهره های شاخص حوزه سینما کودک و نوجوان کشور برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره به مدت ۵ روز ادامه دارد گفت: یک تیم داوری ۱۵ نفره کودک و نوجوان در این جشنواره حضور دارند و فیلم ها را داوری می کنند.

عکس مجتبی نقی زادهپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *