ربیعی سرمربی صنعت مس رفسنجان :تمام وقت و تلاش را برای رسیدن موفقیت تیم مس رفسنجان خواهم کرد.

ربیعی تمام وقت و تلاش را برای رسیدن موفقیت تیم مس رفسنجان خواهم کرد.

به گزارش سازش خبر محمد ربیعی سرمربی صنعت مس رفسنجان در نشست خبری در جنع خبرنگاران اظهار داشت: امسال در رفسنجان به دلیل اینکه می خواهیم تیم فوتبال رفسنجان ارتقا داشته باشد و در آینده نه چندان دور بتواند پشتوانه ای برای جامعه باشد تمام بازیکن های زیر ۲۳ و۲۵ سال مختص بچه های رفسنجان خواهد بود که در کل کشور بی نظیر است. سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان هدف اول خود را ارتقاء تیم فوتبال رفسنجان نسبت به ۳ سال گذشته عنوان و تصریح کرد: اگر برای رسیدن به این هدف تلاش کنیم و با تمام مشکلات موجود از جمله اینکه طی دوهفته گذشته از لحاظ تیم سازی مشکلات فراوانی داشتیم لذا اگر از این بحران رد بشویم می توان گفت به هدف اول ارتقاء تیم رسیدیم و این تیم را در نیمه بالای جدول خواهیم برد، اگر از این هدف بگذریم به خوبی به تقویت بیشتر این تیم خواهیم پرداخت تا به تیم برتر و به لیگ برتر صعود کند.

وی با بیان اینکه اینجا بیشترین افراد را از بومی ها که سرمایه های اصلی استان کرمان هستند انتخاب کردم، عاشقانه و خالصانه در خدمت تیم های پایه خواهم بود و استعداد پروری مد نظر ما است.

وی در بحث فضاهای ورزشی شهرستان هم بیان کرد: کسانی که در باشگاه واقعاً لازم باشند حفظ و یا خواهیم آورد، دادن یک سری امکانات به دوستان باعث توهم شده اما واقعیت این نیست؛ تصمیمی که ما گرفتیم قرار است کسی که برای باشگاه هیچ منفعتی ندارد در باشگاه نباشد تا این باشگاه و تیم فوتبال مس رفسنجان به سمت و سوی سلامت پیش برود لذا باشگاه به سمت پرداخت بدهی ها و ارتقاء تیم های پایه خود خواهد رفت.

ربیعی از لحاط جذب بازیکنان هم گفت: نسبت به سال گذشته کمتر گرفتیم و من این قول را می دهم که آنچه را که یاد دارم در اختیار رشد و نمو تیم قرار دهم؛ نیازمند استعدادیابی هستیم کسانی که استعدادیابی می کنند نقش مهمی در رشد و پویایی تیم دارند باید کمیته ای در رده سنی نونهالان تشکیل دهیم تا بازیکنان را با هزینه کمتر انتخاب کنند که برای رشد و پویایی بازیکنان قدمی برداریم.

سرمربی جدید تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان گفت: تمام وقت و تلاش را برای رسیدن موفقیت تیم مس رفسنجان خواهم کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *