ورزشگاه صنعت مس رفسنجان دوسال آینده به بهربرداری می رسد.

بودجه تکمیل این باشگاه مصوب و ۴ ماه عملیات تکمیل آن آغاز شده که تا دوسال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد

به گزارش سازش خبر مجید زیندینی، سرپرست باشگاه صنعت مس رفسنجان در نشست با خبرنگاران؛ ۱۷ مرداد، روز خبرنگار و قلم به دستان را تبریک گفت و بیان کرد: امسال پس از رایزنی ها با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران مصوبه ای تحت عنوان تکمیل باشگاه های ورزشی مس در رفسنجان، کرمان و شهربابک انجام شده و قرار است این باشگاه ها با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان تکمیل شود.

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان با اشاره به اینکه باشگاه ورزشی شهدای مس رفسنجان تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، تصریح کرد: بودجه تکمیل این باشگاه مصوب و ۴ ماه عملیات تکمیل آن آغاز شده که تا دوسال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ورزشگاه ها ساخته و به سازمان ورزش و جوانان واگذار می شود با توجه به اینکه هزینه های تکمیل زیاد بود اما نگاه متفاوت و ویژه مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به امر ورزش که ورزش را به عنوان دارایی شرکت مس می داند بودجه ای برای تکمیل این ۳ ورزشگاه گرفته شد.

زیندینی با بیان اینکه امسال باشگاه مس رفسنجان سرمایه گذاری بر روی بازیکنانی از سطوح پایین تر دارد؛ افزود: باشگاه مس رفسنجان پاسخگو به تمام هیئت های ورزشی رفسنجان است و ماهانه نیز از بودجه شرکت مس مبلغی برای حمایت از هیئت های ورزشی رفسنجان از جمله بسکتبال، فوتسال، ژیمناستیک، کاراته و … می دهد.

وی بیان کرد: تیم فوتبال رفسنجان روبه رشد است و در بحث تیم های پایه در مدارس فوتبال امسال سنگ تمام گذاشتیم و ۳۰۰ نفر از رفسنجان در باشگاه اصلی فعالیت دارند که در بخش های نوق و همه شهرستان پویایی به وجود آوردیم و هر دوهفته یک بار مدرس از بیرون شهرستان برای ارائه آموزش ها دعوت می کنیم؛ پویایی در فوتبال شهرستان به وجود آمده و تمام مربیان را بر اساس سوابق کاری درخشنده ای که دارند گروه بندی و از هفته گذشته شروع به تست گرفتن کردیم.

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان خاطرنشان کرد: تفکر حرفه ای شدن تیم فقط در رفسنجان نیست بلکه تفکر همه بازیکنان در سطح کشور و دنیا است اینکه برای رفتن به تیم بهتر باید تلاش و کوشش کرد و ما هیچ کمیته و شخصی به عنوان اسپانسر بازیکنی نداریم تمام تلاش خود را می کنیم تا تیم فوتبال رفسنجان در سطح کشور و یا خارج از کشور بتواند رشد کند همچنین سعی کردیم رشته های کاراته، بسکتیال، هیئت باستانی، ورزش های همگانی و دیگر رشته ها را حمایت کنیم تا در ارتقاء ورزش های دیگر جهت پویایی جامعه نیز نقشی داشته باشیم.

وی ادامه داد: در راستای حمایت از هیئت ها ورزشی قرار شده بخشی از هزینه های هیئت ها را پرداخت کنیم و تصمیم داریم برای هر رشته ای از هیئت های ورزشی رفسنجان یک تیم در لیگ کشوری داشته باشیم؛ موضوع بعدی فعال کردن تیم های فوتبال محلات است که چند سالی است از بین رفته؛ تا کنون توانستیم مدیریت کنیم، سال گذشته پولی که به تیم فوتبال مس کرمان دادند نسبت به مس رفسنجان بیشتر بود.

زیندینی با اشاره به بدهی ۸ میلیارد تومانی باشگاه مس رفسنجان گفت: ۵۰ درصد آن به خاطر افزایش قیمت ها رقم است و این موضوع نه تنها ما بلکه وضعیت همه باشگاه ها است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.