اسماعیلی مدیر موسسه خیریه کوثررفسنجان: از ابتدای سال جاری ۴۰ کمک هزینه جهیزیه به نیازمندان اهدا شد

از ابتدای امسال ۴۰ کمک هزینه جهیزیه به نیازمندان اهدا شد؛ بیان کرد: علاوه بر تأمین جهیزیه دختران نیازمندی که سرپرست ندارند یا بدسرپرست هستند، صندوقی داریم که خیرین کمک های نقدی خود را به آن واریز می کنند که از طریق آن تسهیلات اشتغالزایی به نیازمندان اعطا می شود.

به گزارش سازش خبر محسن اسماعیلی در حاشیه اختتامیه بازارچه و جشنواره خیریه کوثر در جمع خبرنگاران بیان کرد: این مؤسسه از سال ۱۳۹۰ با هدف تأمین جهیزیه دختران نیازمند در رفسنجان شکل گرفت و تا کنون نیز بیش از ۹۵۰ جهیزیه تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

مدیر عامل خیریه کوثر رفسنجان خاطرنشان کرد: نیازمندانی که مراجعه می کنند پس از نام نویسی تحقیقاتی با حفظ عزت و کرامت از این خانواده ها توسط تیم مورد اعتماد خیریه انجام می شود و نیازمندان واقعی به حمایت های لازم می رسند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال ۴۰ کمک هزینه جهیزیه به نیازمندان اهدا شد؛ بیان کرد: علاوه بر تأمین جهیزیه دختران نیازمندی که سرپرست ندارند یا بدسرپرست هستند، صندوقی داریم که خیرین کمک های نقدی خود را به آن واریز می کنند که از طریق آن تسهیلات اشتغالزایی به نیازمندان اعطا می شود.

اسماعلی خاطرنشان کرد: از ابتدای تأسیس این مؤسسه تاکنون ۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال از یک میلیون تا سقف ۵ میلیون تومان بدون کارمزد به متقاضیان نیازمند ارائه شده است؛ در کنار این امر خداپسندانه، توزیع غذای گرم بین نیازمندان را داریم که به علت ناتوانی و بیماری برای آنها غذای گرم تهیه می شود.

وی با افزودن اینکه کسانی هستند که واقعاً حاضر نیستند دست یاری به سمت افراد دراز نکنند؛ ادامه داد: هدف خیریه این است کسی را دست خالی بر نگرداند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.