مردم با شماره ۱۲۴ تخلفات را اعلام کنند تا به تخلفات رسیدگی شود./تصاویر

واحدهای متخلفی که به ۱۲۴ اعلام می شود بازرسی می شود همچنین بازرسی رندوم هر روز در شهر داریم ضمن اینکه شبیه بازرسی امروز به صورت ماهانه انجام می شود مردم هم با شماره ۱۲۴ تخلفات را اعلام کنند که رسیدگی می شود.

به گزارش سازش خبر محمدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : با حضور فرماندار گشت مشترکی در شهر رفسنجان صورت گرفت و تعدادی از واحدهای صنفی شامل میوه فروشی ها، ارزان سراها ومراکز خرید و سوپرمارکت ها مورد بازرسیقرار گرفتند و در تعدادی از صنف ها تخلفاتی دیده شد که رسیدگی خواهد شد.

وی تخلفات میوه فروشی ها ؛ عدم درج قیمت و گرانفروشی بوده است که با واحدهای متخلف در مرحله سوم با نصب پارچه برخوردخواهد سد تا مردم با متخلفان آشنا شوند.

وی در توضیحاتی گفت: واحدهای متخلفی که به ۱۲۴ اعلام می شود بازرسی می شود همچنین بازرسی رندوم هر روز در شهر داریم ضمن اینکه شبیه بازرسی امروز به صورت ماهانه انجام می شود مردم هم با شماره ۱۲۴ تخلفات را اعلام کنند که رسیدگی می شود.

محمدی خاطرنشان کرد:سایت ۱۲۴ مربوط به سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و به صورت ۲۴ ساعته گزارشات را دریافت و ظرف ۲۴ ساعت به مرکز مورد تخلف اعلام می کند تا رسیدگی شود.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *