بیکاری و مسائل اقتصادی مهمترین مشکل مردم رفسنجان است

امام جمعه رفسنجان: بیشترین موضوعات مراجعه به دفتر امام جمعه را مسائل بیکاری و مشکلات اقتصادی ؛ کمبود آب در شهرها و روستاها از مطالبات مردم است و دولت باید در حوزه آب اعتبارات بگذارد .

به گزارش سازش خبر حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور در نشست خبری به مناسبت چهلمین سال اولین اقامه نماز جمعه در کشور اظهار داشت اولین موقوفه نماز در رفسنجان سال گذشته رقم خورد که امسال ۶ میلیون تومان از محل این موقوفه وقف نماز شد و باید در وقف نماز فرهنگ‌سازی شود.

امام جمعه رفسنجان افزود بیشترین موضوعات مراجعه به دفتر امام جمعه را مسائل بیکاری و مشکلات اقتصادی ؛ کمبود آب در شهرها و روستاها از مطالبات مردم است و دولت باید در حوزه آب اعتبارات بگذارد .

رمضانی‌پورگفن:: مجتمع مس ۸۰۰ نیرو در مردادماه و دی ماه امسال جذب خواهد کرد که امیدواریم بسیاری از مشکلات که بیکاری جوانان شهر هست کمترشود.

وی بیان کرد: امسال زائران رفسنجانی هر کدام برای یک شهید طوافی انجام خواهند داد تا تمام شهدای شهرستان از ثواب یک عمره فیض ببرند.

رمضانی‌پورتصریح کرد شاخص‌های رفسنجان خیلی پایین است ؛ ۱۰ مدرسه تخریبی در شهر وجود دارد و سرانه آموزش و پرورش کم است.

رمضانی‌پور در خصوص تقاضای امام جمعه برای کنارگیری به خبرنگاران گفت: بنده تقاضایم را دادم اما از طرف شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور فعلا برنامه ام بنا بر ماندن است.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: در شهرستان رفسنجان با حدود ۴۰۰ هزار نفر جمعیت چرانباید رئیس تعزیرات نداشته باشیم واز مدیر کا در خواست داریم نسبت به این موضوع سریعا اقدام کند.

امام جمعه رفسنجان بنا به تقاضای خبرنگاران از شورای شهر خواست خبرنگاران در جلسات حضور داشته و با حضور خبرنگاران در جلسات مسئولین باعث پیشرفت کار و اگاهی بهتر مردم می شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.