کشف ۱۷ فقره سرقت ودستگیری۹سارق در رفسنجان

کشف ۱۷ فقره سرقت ودستگیری۹سارق در رفسنجان

  به گزارش سازش خبر سرهنگ محمد مهدی کریمی  در جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سیم برق وقطعات خودرو در شهرستان ، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش چند روزه، چهارنفر متهم در زمینه سرقت کابل برق راشناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیرکردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان در بازجویی فنی و تخصصی به۱۲ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند

کریمی خاطر نشان کرد : ماموران در چند عملیات جداگانه پنج نفر سارق قطعات خودرو ، ساختمان نیمه کاره و وسایل مخابراتی را نیز دستگیر کردند که متهمان همگی به بزه خود معترف شدند.

این مقام مسئول با اشاره به این که متهمان با تشکیل پرونده روانه دادسرا شدند ازتمام مالباختگان خواست: جهت شناسایی اموال خود به پلیس آگاهی مراجعه کنند

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان در پایان از تمام شهروندان خواست: از نگهداری وجوه نقد زیاد، اشیاء قیمتی و اسناد و مدارک در منزل و محل هایی که سارقان به سهولت به آنها دسترسی پیدا می کنند خودداری کرده و حتی المقدور در صورت نگهداری این اشیاء در منزل از گاو صندوق هایی که از استحکام لازم برخوردار است، استفاده کنند و از شهروندان درخواست هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *