نخستین جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» برگزیدگان خود را شناخت

در مراسمی با حضور شهردار رفسنجان، برگزیدگان نخستین جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» معرفی شدند

به گزارش سازش خبر در آیین اختتامیه این جشنواره که روز چهارشنبه دوازدهم تیرماه در محل عمارت گلستان امین برگزار شد، نفرات برتر جشنواره در بخش دوربینی و موبایلی معرفی شدند.

هیأت داوران نخستین جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» متشکل از خانم ها صبریه خراسانی، سیمین محیط و مژده مؤذن زاده در بیانیه ای ضمن ارج نهادن به حضور گسترده بانوان و دختران شرکت کننده در جشنواره، احترام قلبی خود را تمامی زنانی که با ابزار هنر برای ساخت آینده ای سالم، پویا و شاد تلاش می کنند، ابراز داشتند. بنا به اعلام هیأت داوران نخستین جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم»

در بخش دوربینی، خانم ها زهره عبداللهی و مریم احسانی از رفسنجان به عنوان نفرات اول انتخاب و هر کدام موفق به دریافت نشان شهروندی و گواهی افتخار به همراه ۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی شدند.

هم چنین گواهی افتخار و جایزه نقدی ۱۵ میلیون ریالی به خانم مریم عارفیان از رفسنجان به عنوان نفر دوم تعلق گرفت و طاهره رخ بخش زمین از شیراز موفق به کسب مقام سوم، گواهی افتخار و جایزه نقدی ۱۰ میلیون ریالی گردید و خانم ها اکرم میرزایی از رفسنجان و هانیه هاشم زاده از انار شایسته تقدیر شناخته شدند.

هیأت داوران نخستین جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» در بخش موبایلی فاطمه شایق از گرگان را شایسته دریافت نشان شهروندی، گواهی افتخار و جایزه نقدی هفت میلیون ریالی دانست و گواهی افتخار و جایزه نقدی پنج میلیون ریالی به خانم ملیکا رحمانیان از رفسنجان رسید.

طبق نظر هیأت داوران، خانم مریم زارع از رفسنجان نیز موفق به دریافت گواهی افتخار، جایزه نقدی سه میلیون ریالی و مقام سوم جشنواره در بخش موبایلی شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.