مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» تمدید شد

دبیر نخستین جشنواره عکس دختران در رفسنجان از تمدید مهلت ارسال آثار تا ساعت ۱۵ روز شنبه هشتم تیر ماه خبر داد

به گزارش خبرنگار سازش خبر بهناز شریفی با اعلام این خبر افزود: نظر به استقبال پرشور بانوان و دختران از جشنواره و به درخواست مخاطبان، مهلت ارسال آثار به مدت ۱۵ ساعت تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر بیش از یکصد و پنجاه عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه از زمان انتشار فراخوان جشنواره تنها یک هفته زمان می گذرد، خوشبختانه شاهد حضور بسیاری از بانوان و دختران در این رویداد فرهنگی هنری بودیم.

دبیر نخستین جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» هدف از برگزاری جشنواره را کشف استعدادهای عکاسی و به تصویرکشیدن حضور و نقش زنان و دختران در جامعه بیان کرد و افزود: تکریم و پاسداشت مقام بانوان از جمله اهداف مهم جشنواره می باشد.

وی با اشاره به راه اندازی دییرخانه دائمی جشنواره در فرهنگسرای رسانه، تصریح کرد: به منظور پاسداشت مقام زنان و دختران قصد داریم هرسال به مناسبت میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها میزبان برگزاری جشنواره عکس دختران باشیم.

بهناز شریفی با قدردانی از مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن سینمای جوانان با حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری و فرهنگسرای رسانه، گفت: مراسم اختتامیه و اعلام نتایج و تجلیل از برگزیدگان جشنواره عصر روز چهارشنبه همزمان با شب میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها در عمارت گلستان امین برپا می شود.

وی یادآور شد: نمایشگاه آثار منتخب جشنواره نیز در همان روز همزمان با افتتاح بازارچه دخترانه در گالری شهر کتاب واقع در عمارت گلستان امین گشایش می یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.