اروپا و آمریکا از همدیگر نفع می‌برند آنها به دنبال برجام نیستند هدف آنها تغییر رفتار در جمهوری اسلامی است/برگراری کنسرت در فضای باز در رفسنجان حرکتی غلط و در شان مردم رفسنجان نیست/برادرانه توصیه می کنم و تذکر میدهم که دست از این کارها بردارید اگر بخواهید از خط قرمز نظام عبور کنید سپاه و بسیج مقتدرانه در برابر شما می ایستد.

اروپا و آمریکا از همدیگر نفع می‌برند آنها به دنبال برجام نیستند آنها اهداف دیگری در سر دارند که به دنبال تغییر رفتار در جمهوری اسلامی هستند

  به گزارش سازش خبر سردار غلامعلی ابوحمزه امروز در جمع بسیجیان و فعالان فرهنگی شهرستان رفسنجان اظهار داشت: از مهمترین کارهایی سال های اخیر دشمنان ایجاد شبهه، تردید و دودلی و هدف قرار دادن ارزش‌های انقلابی و جایگاه ولایت‌فقیه را مورد هدف قرار گرفته و سعی دارند با بهره‌گیری از شبکه‌های مجازی، سایبری و ماهواره‌ای زیر ساخت‌های اعتقادی و فکری جوانان را مورد هجمه قرار دهند.

وی بیان داشت: داعیه‌داران انقلاب از ارزش‌ها دفاع و بحث امر به معروف و نهی از منکر را که از اوجب الواجبات است را در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و دفاع از ارزش‌های انقلاب به شکل گسترده مد نظر قرار دهند.

سردار ابوحمزه گفت: بعضی ها فرافکنی می کنند و به اشتباه می گویند چرا مقام معظم  رهبری در مسائل و مشکلات اقتصادی و گرانی ورود پیدا نمی کند در حالیکه وظیفه رهبری انتصاب ،صدا و سیما، رئیس قوه قضاییه فقهای شورای نگهبان ،فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و ورود پیدا کردن در مباحث اختلافی بین سران قوا و می باشد در حالیکه حل کردن مشکلات اقتصادی و اجتماعی،برخورد با مفاسد اقتصادی ، بحث معضلات اجتماعی و تورم و اشتغال بر عهده دولت است .

فرمانده سپاه ثارالله کرمان تصریح کرد : این اشتباه است که همه مشکلات جامعه را به بحث هسته‌ای و تحریم ربط دهیم چراکه تحریم‌ها ۳۰ درصد در مشکلات کشور اثرگذار است و ۷۰ درصد معضلات دیگر کشور در بحث‌های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی به ضعف مدیریت بر می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: راه حل مشکلات اقتصادی نظام مدیرت جهادی مسئولان در بخش‌های مختلف است همان طور که ما می‌توانیم در بحث هسته‌ای، نانو، بحث‌های علمی، انواع رادارها و …پیشرفت کنیم، می‌توانیم سایر مشکلات را هم برطرف کنیم.

سردار ابوحمزه تاکید کرد:  در هیچ جای دنیا چنین چیزی وجود ندارد که با وجود گرانی و مشکلات اقتصادی و اشتغال، بازهم حضور حداکثری مردم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن، روز قدس در دفاع از مردم سیل‌زده شاهد باشیم.

.ابوحمزه افزود : آمریکا و اروپا یک سکه دو رو و دولت‌های خبیث و حقه‌بازی که به دنبال تغییر در رفتار جمهوری اسلامی هستند و هدف اصلی آن‌ها دنبال این هستند که در این نظام حرفی از شهادت و نفی استکبار نباشد و اسلام آمریکایی و انگلیسی بر ما حاکم باشد.

وی تصریح کرد: اروپا و آمریکا از همدیگر نفع می‌برند آنها به دنبال برجام نیستند آنها اهداف دیگری در سر دارند که به دنبال تغییر رفتار در جمهوری اسلامی هستند.

فرمانده سپاه ثارالله رفسنجان گفت نگاه رهبری سه جریان انقلابی، غیرانقلابی و ضدانقلاب مطرح است و نباید خودمان درگیر حزب و جناح نکنیم .

ابوحمزه با اشاره به برگزاری کنسرت ها در فضای باز در شهر رفسنجان اشاره کردند و اظهار داشتند: این چه برنامه ها و حرکت هایی که این روزها از جیپ سواری و کنسرت ها در رفسنجان شاهد هستیم، چرا برخی افراد توجه نمی کنند به جایگاه و لباس و نقششان، چرا با خون شهدا و ارزش ها اسلامی بازی می کنند .

وی افزود :برگراری کنسرت در فضای باز در رفسنجان حرکتی غلط و در شان مردم رفسنجان نیست و سوء استفاده از احساسات یک جمع چند هزار نفری، بازی کردن با ارزش های اسلام است توجه داشته باشید با این حرکت ها محبوبیت ایجاد نمی شود، بزرگترهای شما در چهل سال انقلاب نتوانستند کاری انجام بدهند شماها که انگشت کوچک آنها هم نمی شوید.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان تصریح کرد: انقلاب با هیچکسی تعارف ندارد، عوض اینکه حیا کنید و به مردم خدمت رسانی کنید این حرکت ها را در رفسنجان ادامه می دهید، بترسید از زمانی که خشم انقلابی مردم به جوش آید.

ابوحمزه تاکید کرد : برادرانه توصیه می کنم و تذکر میدهم که دست از این کارها بردارید اگر بخواهید از خط قرمز نظام عبور کنید سپاه و بسیج مقتدرانه در برابر شما می ایستد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *