سکوت محمودی نیا شکست؛ رسانه ها را بخشیدم اما بعضی افراد را نه!!!

من از رسانه‌ای که این جمله را نوشته گذشتم اما آن مسئولی که در جریان موضوع بود گفتم از تو نمی‌گذرم. اما همه را بخشیدم حتی همان مسئول را هم که بعدا از من طلب حلالیت کرد

به گزارش سازش خبر محمود محمودی‌نیا مدیر عامل سابق باشگاه صنعت مس رفسنجان و مدیر عامل فعلی باشگاه مس کرمان در حاشیه بازدید علی کفاشیان از باشگاه فرهنگی ورزشی و روند ساخت ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان در مورد بعضی حواشی در مسایل مالی باشگاه صنعت مس اظهار داشت: به خاطر بعضی شیطنت ها یی که پیش آمد باعث شد که ازباشگاه بروم و دلیلی ندارد بخواهم هیاهو کنم .

وی افزود در رسانه‌ها نوشتند محمودی‌نیا هشت میلیارد تومان بودجه باشگاه را چکار کرده است و هزینه گردن باشگاه انداخته همه چیز باشگاه صنعت مس رفسنجان روشن است من تلفنی با آقایان ارسلان و زیندینی صحبت کردم و همه چیز شفاف است.

محمدی نیا تصریح کرد متاسفانه این موضوع باعث رنج خانواده‌ام شد من از حق خودم می گذرم اما نمی گذارم خانواده ام از این تهمت رنج ببرد.

مدیرعامل سابق باشگاه مس رفسنجان خاطر نشان کرد: همه هزینه های باشگاه ریال به ریال مشخص است حتی فاکتور پول شخصی که من در باشگاه هزینه کردم وجود دارد دنبال آن هم نبودم که برگردانم اما حرف‌هایی که زدند سخت بود.

محمودی نیا تصریح کرد: باشگاه در تیرماه با هشت میلیارد تومان بسته شد اما با توجه به تورم و گران و قیمت های بلیت ؛هتل لباس و ..و در دی ماه نتوانستیم با هشت میلیاردادامه بدهیم. و انحراف سه میلیارد تومان به دلیل تورم و بالا رفتن قیمت ها بود.

محمودی‌نیا عنوان کردندبعضی هاگفتند محمودی نیا الان هفتاد درصد بودجه را گرفته اما فقط۵۰ درصد به بازیکنان داده است و ۲۰ درصد را برای خودش برداشته است و این موضوع را مسئولین ورزش می دانند مگر می‌شود تمام ۷۰ درصد را به بازیکنان داد باشگاه هزینه‌های جاری مثل هتل بلیت، لباس؛ غذا و…دارد باید صرف می‌کردیم من از رسانه‌ای که این جمله را نوشته گذشتم اما آن مسئولی که در جریان موضوع بود گفتم از تو نمی‌گذرم. اما همه را بخشیدم حتی همان مسئول را هم که بعدا  از من طلب حلالیت کرددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.