فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان تاکید کرد:روز جهانی قدس باید شاهد حضور پررنگ مردم در راهپیمایی باشیم

فرماندار رفسنجان گفت: در این مقطع حساس، روز قدس باید شاهد حضور پررنگ مردم در راهپیمایی باشیم اگر چه آمریکا دشمن اصلی ماست اما دیگر دشمن ما رژیم صهیونیستی که از محرکین تهدیدات آمریکا علیه ملت ایران است ، عربستان و دیگر ممالکی که دشمن جمهوری اسلامی ایران هستند، آنها را یاری می کنند.

به گزارش سازش خبر دکتر مجید فصیحی هرندی در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان اظهار داشت: باید روز قدس به خوبی برای مردم تبیین شود و مردم آمریکا، اسرائیل و فلسطین را خوب بشناسند.

وی ادامه داد: نقش دستگاههای مختلف و مسئول در برگزاری راهپیمایی روز قدس مشخص است و همه ارگانهای ذیربط باید در این خصوص همکاری کنند.

دکتر فصیحی هرندی تأکید کرد: حضور مردم پیامی القا می کند که یاد امام(ره) همواره در دلهای ما زنده است و راهش مستدام خواهد بود و تحت زعامت مقام معظم رهبری به اهداف امام راحل برسیم و جمهوری اسلامی برجسته تر از گذشته در دنیا بدرخشد.

فرماندار رفسنجان در بخش دیگری از صحبت هایش بر لزوم ایجاد فضای همدلی در شهرستان رفسنجان تأکید کرد و گفت: برای مردم اهمیت دارد که فرماندار شهرستان با شهردار، نماینده مردم در مجلس، امام جمعه و مسئولین شهرستان که قوای متفاوتی هستند همدل و همراه باشند و مصالح مردم را بر مواضع خود ارجح می دانند.

وی با تأکید بر اینکه باید از شخصیت های شهرستان در جای خود استفاده شود، تصریح کرد: اگر بتوانیم فضایی در شهرستان بوجود بیاوریم که همه گروههایی که نظام را قبول دارند و همه کسانی که برای آن هزینه دادند و حاضرند هزینه بدهند در کنار هم داشته باشیم ، می توانیم در بسیاری از مسائل با همدلی بیشتری پیش برویم، ضمن آنکه حق اظهارنظر و انتقاد و موضع گیری مشخص را برای هر کسی قائل باشیم.

فصیحی هرندی با بیان اینکه این مردم هستند که در انتخابات انتخاب خود را دارند، یادآور شد: همه باید در چارچوب نظام حرکت کنیم، همه اصل ولایت فقیه و قانون اساسی را قبول داریم و همه متعقدیم که جمهوری اسلامی بر مبنای رهبری امام راحل(ره)، ولایت فقیه، و قانون اساسی و سیاست های کلی نظام که باید مورد تایید رهبری باشند حرکت می کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.