۵ واحد صنفی در رفسنجان پلمب شد/گشت ها همچنان در ماه مبارک رمضان و بعد از آن ادامه دارد و تمامی صنف ها مراقب باشند /تصاویر

به گزارش سازش خبر محمد قریب بازپرس ویژه دادسرای رفسنجان اظهار داشت روز هفتم ماه مبارک رمضان با حضور رئیس اداره اماکن، نماینده اداره صنعت معدن و تجارت و خبرنگاران از چندین صنف از جمله لوازم یدکی ؛سوپر مارکت؛ مرغ و ماهی و قصابی ها بازدید شد و در این بازدید پنج مجموعه که عمده…

به گزارش سازش خبر محمد قریب بازپرس ویژه دادسرای رفسنجان اظهار داشت روز هفتم ماه مبارک رمضان با حضور رئیس اداره اماکن، نماینده اداره صنعت معدن و تجارت و خبرنگاران از چندین صنف از جمله لوازم یدکی ؛سوپر مارکت؛ مرغ و ماهی و قصابی ها بازدید شد و در این بازدید پنج مجموعه که عمده تخلفات بهداشتی، گرانفروشی داشتند پلمب شد.

ویافزود: برای تمامی اصنافی که بازدید شدند و تخلف داشتند پرونده قضایی تشکیل شد و همه متصدیان این واحدهای صنفی برای ادامه رسیدگی به دادسرای عمومی و انقلاب باید مراجعه کنند.

بازپرس ویژه دادسرای رفسنجان بیان کرد: با توجه به ماه مبارک رمضان و شرایط اقتصادی بحران آمیز عده ای از اصناف امی خواهیم ز این شرایط سواستفاده نکنند و موجبات برخورد قانونی برای خودشان فراهم نکنند.

وی تأکید کرد: این گشت ها همچنان در ماه مبارک رمضان و بعد از آن ادامه دارد و تمامی صنف ها مراقب باشند که تخلفی انجام ندهند تا شاهد برخورد قانونی اینچنینی نباشیم.

قریب خاطرنشان کرد: در صنوف مختلف مشکل داریم حتی اصنافی مانند داروخانه ها و مراکز دیگر که اقلام مورد احتیاج مردم را عرضه می کنند ورود پیدا می کنیم به یژه به مباحث تعزیراتی ورود کرده و بی تفاوت نخواهیم بود و در راستای احیای حقوق عامه و عدم تضییع حقوق شهروندان اقدام خواهیم کرد بنابراین همین که شب گذشته صنف جدیدی را مراجعه کردیم می تواند برای سایر اصناف تذکری باشد که مراقبت کنند.

وی بیان کرد: اصناف از همین امروز به فکر باشند و اولا خدا را در نظر بگیرند و موازین شرعی را رعایت کنند و اگر برخورد شود بحث آبرو مطرح است و سوء سابقه و محکومیت کیفری مطرح می شود.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *