اعزام بیش از ۲۶۰ مبلغ به مساجد شهرستان رفسنجان

به گزارش سازش خبر رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان گفت: در ماه مبارک رمضان بیش از ۲۶۰ نفر از علما، روحانیون و مبلغان به مساجد شهری و روستایی رفسنجان اعزام شدند. حجت الاسلام مهدی حسنی کبوترخانی در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه علوم قرآنی در مسجد جامع شهر رفسنجان در جمع خبرنگاران بیان کرد: یکی از…

به گزارش سازش خبر رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان گفت: در ماه مبارک رمضان بیش از ۲۶۰ نفر از علما، روحانیون و مبلغان به مساجد شهری و روستایی رفسنجان اعزام شدند. حجت الاسلام مهدی حسنی کبوترخانی در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه علوم قرآنی در مسجد جامع شهر رفسنجان در جمع خبرنگاران بیان کرد: یکی از کارهای اداره تبلیعات اسلامی رفسنجان این است که در ماه مبارک رمضان علما و روحانیون را به مساجد شهری و روستایی اعزام می کند که امسال در این ماه در بخش مرکزی بیش از ۱۶۰ روحانی، علما و مبلغ و در بخش های کشکوئیه و نوق رفسنجان هم بیش از ۱۰۰ روحانی و مبلغ اعزام کردیم.

وی تصریح کرد: همچنین با همت سازمان تبلیعات‌ اسلامی بحث بومی سازی تبلیغ در ماه مبارک رمضان را کلید زدیم و پی گیر شدیم که از ظرفیت روحانیون شهرستان استفاده شود؛ امسال به برکت ماه مبارک رمضان از ظرفیت روحانیون با بصیرت شهرستان در این راستا استفاده کردیم.

حسنی کبوترخانی افزود: بحث دیگری که اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان پیگیر شده جمع خوانی و حضور مفسر متخصص در بحث محافل قرآنی است که از مجمع عالی تفسیر زیر نظر آیت الله جوادی آملی افراد مفسر متخصص را دعوت کردیم که در جمع عزیزان حضور میابند و هر روز چند سطری از جزئی را که خوانده می شود مورد تفسیر قرار می دهند .

وی خاطرنشان کرد: بحث اولویت کاری مان در تبیین گام دوم انقلاب است و رهبری در این خصوص دغدغه دارند و ما هم پیگیر شدیم و یک سری بسته های آموزشی داریم که قرار است با همفکری و هم اندیشی در سطح شهرستان این بیانیه گام دوم انقلاب را اجرا کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.