مسئولین دلیل تعطیلی پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی خجسته آگاه هستند/تصاویر

به گزارش سازش خبر خانواده آگاه از سالیان دوربه عنوان خانواده ای خیر در سطح استان و شهرستان برای مردم و مسئولین شناخته شده است .ساخت مسجد ؛مدرسه؛پرورشگاه؛ بیمارستان و … اما چند سالی هست وارثین آگاه در رفسنجان مجموعه عام المنفعه ای به نام مجموعه فرهنگی ورزشی رفاهی خجسته آگاه را شروع کردند که…

به گزارش سازش خبر خانواده آگاه از سالیان دوربه عنوان خانواده ای خیر در سطح استان و شهرستان برای مردم و مسئولین شناخته شده است .ساخت مسجد ؛مدرسه؛پرورشگاه؛ بیمارستان و … اما چند سالی هست وارثین آگاه در رفسنجان مجموعه عام المنفعه ای به نام مجموعه فرهنگی ورزشی رفاهی خجسته آگاه را شروع کردند که متاسفانه مدیرعامل مجموعه در نشست خبری در جمع خبرنگاران با دلخوری و پشیمانی خبر تعطیلی پروژه را اعلام کرد.

مهندس بهروز آگاه از وارثین خانواده آگاه و از سرمایه داران و کشاورزان و خیرین بنام استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:مجموعه عام المنفعه خجسته آگاه به پیشنهاد وارثین و به یاد مادربزرگمان در سال ۱۳۹۱ در زمینی به وسعت ۴۵ هزار متر مر بع شروع کردیم و در ظرف سه سال ساختمان های این پروژه با زیر بنای ۳۰ هزار متر مربع به اتمام رسید.

وی در ادامه افزود : این پروژه تا به امروز بیش از ۴۲۰میلیارد تومان هزینه داشته و تا اتمام این پروژه حدود ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است.

آگاه تصریح کرد این پروژه از بی نظیر ترین پروژه های خاورمایانه محسوب می شود که با معماری سنتی و دارای امکانات سالن سینما؛هتل؛انواع سالن های ورزشی ؛استخر؛ سونا؛ جکوزی؛ رستوران؛ فضای سبز ؛دریاچه؛آبنما و… که برای ۱۵۰نفر ادر سه شبفت کاری ستغالزایی ایجاد خواهد شد.

مدیر عامل مجمعه فرهنگی ورزشی و رفاهی خجسته آگاه خطر نشان کرد تا به امروز از هیچ مقام دولتی یک ریال کمک گرفته نشده است اما تصمیمی برای اتمام این پروژه ندارم و از این کارم پشیمانم

وی اظهار داشت تا به امروز مسئولین زیادی اعم از وزیر ورزش و مسئولان استانی و شهرستانی ازاین پروژبازدید کرده اند اما متاسفانه هیچ حمایتی از این پروژه نکرده اند.

آگاه مهمترین دلیل دلسردی وتعطیلی پروژه را مسئولین عنوان کرد و با گله مندی از مسئولین افزود خیلی جاها معطل ماندیم و مورد بی‌مهری و اذیت قرار گرفتیم. و متاسفانه سنگ انداری های زیادی از طرف مسئولین دیده شده است.


این خیر و کشاورز رفسنجانی با اشاره به نامگذاری سال‌ها توسط مقام معظم رهبری اضهار داشت دولت‌ها هیچوقت قادر به عملی کردن شعارهای رهبری نبودند،و مشکلاتی که در شهر ما هست به بالادستی‌ها و سیاست‌های آنها در کشور برمی‌گردد کشاورزی که امروز فقط چند دانه پسته برای خوردن خودش روی درختان مانده و پسته‌ای ندارد و از آستانه ورشکستگی عبور کرده کسانی برایش تصمیم می‌گیرند که هیچ آشنایی با وضعیت کشاورز و پسته ندارند.


2 دیدگاه برای “مسئولین دلیل تعطیلی پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی خجسته آگاه هستند/تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.