۷۵خانه هلال در روستاهای شهرستان رفسنحان در حال فعالیت می باشد

به گزارش سازش خبر نشست خبری حسن امینی رنجبر با خبرنگاران شهرستان رفسنجان به مناسبت هفته هلال احمر اظهار داشت: در هر حادثه ای که در کشور رخ می دهد مردم رفسنجان کمک های قابل توجهی برای هموطنان ارسال می کنند و در جریان سیل اخیر در کشورهمکاری خوبی داشتند.رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان…

به گزارش سازش خبر نشست خبری حسن امینی رنجبر با خبرنگاران شهرستان رفسنجان به مناسبت هفته هلال احمر اظهار داشت: در هر حادثه ای که در کشور رخ می دهد مردم رفسنجان کمک های قابل توجهی برای هموطنان ارسال می کنند و در جریان سیل اخیر در کشورهمکاری خوبی داشتند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان افزود حوادث جاده ای، سیلاب، حوادث کوهستان، اسکان اضطراری و…از جمله خدماتی است که دربین جاده ای کشکوییه انجام می شود و این پایگاه به دو دستگاه خودرو نجات و آمبولانس تجهیز است.
امینی با اشاره به پایگاه موقت سرچشمه گقت نوروز امسال پایگاه موقت سرچشمه در طرح امداد نوروزی به صورت ۲۴ ساعته فعال بود.
وی تصریح کرد علاوه بر کمک های نقدی و غیر نقد کارخانه ها، شرکت ها، دانشگاه علوم پزشکی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد وحدود پنج هزار دست لباس به صورت غیر نقدی توسط مردم رفسنجان به جمعیت هلال احمر به مناطق سیل زده کمک وارسال شد.

رییس جمعیت هلاال احمر رفسنجان بیان داشت ۷۵ خانه هلال در روستاهای شهرستان افتتاح و در حال فعالیت می باشند.
وی افزود داروخانه جمعیت هلال احمر پوشش دارویی بیماران خاص، ام اس، شیمی درمان و پیوند را دارد، و بیماران شهرستان مشکلی در این زمینه ندارند.
امینی خاظر نشان کرد بیمارستان چشم پزشکی شفیعی پور از محل موقوفات این مرحوم راه اندازی می شود و سایر موقوفات در راستای اهداف عام المنفعه هزینه می شود.
وی همچنین از اعزام کاروان سلامت با حضور پزشکان عمومی جمعیت یاد کرد و متذکر شد: امسال طرح ابتکاری جمعیت با حضور پزشک متخصص زنان دکتر کازرونی به همراه چند ماما در هفته هلال احمر پنج شنبه در روستای داوران خدمت رسانی می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.