بدهی باشگاه ۸ میلیارد تومان است/ مهمترین عامل عدم موفقیت تیم بی‌برنامگی گذشته بود/با میشو قرار دادبسته ایم /اکبر زبردست و علی علیزاده با مس همکاری خواهند کرد/تجهیز شدن باشگاه شهدای مس به اتاق خبرنگاران

به گزارش سازش خبر نشست خبری مسئولین باشگاه صنعت مس رفسنجان با اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد. مجید زیندینی سرپرست باشگاه صنعت مس رفسنجان عنوان کرد در اوایل فصل با توجه به اینکه نه بازیکن خوبی گرفتیم و نه نتایج قابل قبولی گرفتیم همین عامل باعث شد تصمیم گرفتیم که سرمربی تیم را را تغییر…

به گزارش سازش خبر نشست خبری مسئولین باشگاه صنعت مس رفسنجان با اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد.

مجید زیندینی سرپرست باشگاه صنعت مس رفسنجان عنوان کرد در اوایل فصل با توجه به اینکه نه بازیکن خوبی گرفتیم و نه نتایج قابل قبولی گرفتیم همین عامل باعث شد تصمیم گرفتیم که سرمربی تیم را را تغییر دهیم.

وی افزود : در ادامه فصل با گرفتن چندین بازیکن خوب تلاش کردیم که نتایج خوبی بگیریم و جایگاه مان را در جدول لیگ بالا ببریم.

زیندینی خاطر نشان کرد در ادامه فصل و با حضور میشو با وجود بی‌مهری از سوی قضاوت داوران خوشبختانه نتایج خوبی گرفتیم که اگر این نتایج  در نیم‌فصل کسب کرده شده بود ازتیم های مدعی صعود به لیگ برتر بودیم.

سرپرست باشگاه صنعت مس رفسنجان در جواب یکی از خبرنگاران از بودجه باشگاه را ۸ میلیارد تومانی گفت افزود از صحبت‌هایی که گفته می‌شود مجبوریم تیم را در همین دسته نگه داریم چون اگر به لیگ برتر صعود کنیم هزینه ها چد برابر خواهد شد و باید همه حوزه‌های مسئولیتی کشور پاسخگو باشیم اما با همه این شرایط نگاه ما این است که تیم را برای صعود آماده کنیم

وی تصریح کرد: چون توزیع کننده بودجه ؛مدیرعامل باشگاه مس کرمان است باشگاه مس کرمان بیش از دو برابر مس رفسنجان بودجه دارد و به همین دلیل ما قبل از شروع فصل از اعتبار شغلی و کاری هزینه کردیم تا بتوانیم مشکلات باشگاه را برحل کردیم.

زیندینی در جواب خبرنگاری در مورد جایگاه اکبر زبردست و علی علیزاده در فصل آینده در باشگاه مس گفت: اکبرزبردست از مربیانی است که می‌تواند درکمیته فنی و تخصصی جایگاه داشته باشد و تیم را همراهی و کمک کند. و همچنین علی علیزاده در فصل آینده با باشگاه مس رفسنجان را همراهی خواهد کرد.

سرپرست باشگاه مس رفسنجان از ایجاد مدرسه فوتسال بانوان جهت استعدادیابی در سال جدید و راه‌اندازی تیم شماره ۲ فوتسال بانوان در استان و سرمایه‌گذاری روی تیم فوتسال بانوان برای لیگ برتر خبر داد.

وی بیان کرد برای تولید لباس باشگاه با همکاری کارگاه تولیدی خیرگمنام رفسنجان اقدام کردیم که کیفیت این لباس‌ها در حد برندهای بزرگ دنیاست .

زیندنی در جواب بدهی فعلی باشگاه گفتک : بدهی باشگاه ۸ میلیارد تومان است که چندین سال روی هم انباشته شده است .ودرفصل گذشته بودجه را طوری بستیم که هزینه‌های گذشته اتفاق نیفتد خانه برای هر بازیکن و هزینه‌های اضافی را جمع کردیم و مهمترین عامل عدم موفقیت تیم بی‌برنامگی گذشته بود.

سرپرست باشگاه مس رفسنجان در جواب سوال خبرنگار که آیا با همه مشغله کاری که دارید در تیم مس ماندگار هستید یا نه وآیا با میشو در فصل آینده قرارداد بسته اید اظهار داشت: اگر هییت مدیره باشگاه تصمیم به ماندنم در باشگاه باشد حتما همکاری خواهم کرد و با میشو در فصل آینده قرار داد بسته ایم و در فصل اینده تیم را همراهی خواهد کرد اما تعدادی از بازیکنان که کارایی نداشته باشند از تیم جدا خواهند شد.

وی در پایان با تشکر از پوشش خبری و حمایت رسانه های شهرستان ازنارنجی پوشان مس از تجهیز شدن اتاق ویژه برای خبرنگاران در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان خبر داد.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *