بیش از۸۸ درصد جمعیت در رفسنجان و انار حداقل یک بار از خدمات بهداشتی درمانی استفاده کردند

به گزارش سازش خبر دکتر جمالی زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی در نشست خبری به مناسبت هفته سلامت گفت: سال گذشته ۳۴۵ هزار نفر جمعیت رفسنجان و انار دارای پرونده الکترونیک سلامت بودند . وی افزود در سال گذشته بیش از۸۸ درصد جمعیت در رفسنجان و انار حداقل یک بار از خدمات بهداشتی درمانی…

به گزارش سازش خبر دکتر جمالی زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی در نشست خبری به مناسبت هفته سلامت گفت: سال گذشته ۳۴۵ هزار نفر جمعیت رفسنجان و انار دارای پرونده الکترونیک سلامت بودند .

وی افزود در سال گذشته بیش از۸۸ درصد جمعیت در رفسنجان و انار حداقل یک بار از خدمات بهداشتی درمانی استفاده کردند.مهمترین هدف ما رساندن این رقم به ۱۰۰ درصد است که از خدماتی که در نهایت منجر به پیشگیری از بسیاری بیماری‌ها می شود، استفاده کنند.

دکتر جمالی زاده تصریح کرد: سال گذشته ۴۰۰ هزار ویزیت و ۴۱۶ هزار آزمایش در مراکز بهداشتی درمانی شهرستان انجام شده و ۴۰ هزار دانش‌آموز در سال دو نوبت فلوراید تراپی شدند.

وی در پایان گفت حدود ۱۴۰ نفر مبتلا به ایدز در رفسنجان شناسایی شدند که تعدادی زنده هستند، تعدادی فوت شدند و برخی مهاجرت کردند، اذعان داشت: سالانه بر تعداد بیماران مبتلا به اچ آی وی افزوده می شود‌.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *