با حضور معاون استاندار و مسئولین شهرستان رفسنجان؛ پل گیودری افتتاح شد/تصاویر

به گزارش سازش خبر همزمان با ایام الله دهه فجر با حضور معاون استاندارکرمان ؛ و مسئولین شهرستان رفسنجان ؛ پل گیودری در ورودی شهرک امام خمینی(ره)افتتاح شد. محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان در مراسم بهربرداری از پل گیودری اظهار داشت: خرسندم از اینکه امروز همزمان با جشن سالگرد چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی یک پروژه…

به گزارش سازش خبر همزمان با ایام الله دهه فجر با حضور معاون استاندارکرمان ؛ و مسئولین شهرستان رفسنجان ؛ پل گیودری در ورودی شهرک امام خمینی(ره)افتتاح شد.

محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان در مراسم بهربرداری از پل گیودری اظهار داشت: خرسندم از اینکه امروز همزمان با جشن سالگرد چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی یک پروژه انسان محور و محرک توسعه به همراه چندین پروژه دیگر در شهر رفسنجان افتتاح و تقدیم مردم رفسنجان می شود.

عظیمی زاده افزود : پروزژه پل گیودری کاملا توسط نیروهای بومی در مدت کوتاه ۲ ماه ساخته و امروز به بهربرداری رسید و این یک رکورد در شهر رفسنجان می باشد.

شهردار رفسنجان گفت: پل گیودری به مساحت ۷۵۰ متر مربع با اتفاع ۳ متر و دارای ۵ دهنه ۶ متری و اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد ۳۰۰ میلیون تومان جهت ارتباط شهرک امام خمینی با خیابان نواب صفوی وجهت سهولت دسترسی ساکنان شهرک امام به مرکز شهر احداث شده است.

عظیمی زاده ضمن تشکر از همراهی و ازحمایت و همدلی که بین مردم و مسئولان است و حمایتی که از سوی شورای اسلامی شهر از شهرداری رفسنجان می شود افزود این حمایت ها و همدلی ها در آینده نتایج بسیار خوب و پرباری به همراه خواهد داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *