کارخانه آسفالت گرم ؛ مزرعه خورشیدی صفاییه و کمربند سبز بخش فردوس کلنگ زنی شد/تصاویر

به گزارش سازش خبر  به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضوراسکندری فرماندار رفسنجان؛ انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ؛ جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان و مسئولین بخش فردوس چندین طرح کلنگ زنی و افتتاح شد. با حضور مسئولین طرح آبیاری تحت فشار ۲۷ هکتاری آقای مرشدبا هزینه ۴…

به گزارش سازش خبر  به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضوراسکندری فرماندار رفسنجان؛ انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ؛ جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان و مسئولین بخش فردوس چندین طرح کلنگ زنی و افتتاح شد.

با حضور مسئولین طرح آبیاری تحت فشار ۲۷ هکتاری آقای مرشدبا هزینه ۴ میلیارد و ۳۷۵ میلیون ریال با اعتبارات دولتی و برآورده های شخصی در روستای رکن اباد به بهرداری رسید.

کلنگ زنی کارخانه آسفالت گرم با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال با مشارکت شهرداری صفاییه ؛کلنگ زنی فاز اول مزرعه خورشیدی شهرداری صفاییه با ظرفیت ۱ مگاوات با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال از طرح های عمرانی شهر صفاییه که با حضور مسئولین کلنگ زنی شد.

احداث کمربند سبر بخش فردوس با همکاری بخشداری فردوس ؛دهیاران و شهرداری صفاییه در امتداد جاده صفاییه -بهرمان به طول ۳۶۰۰ مترطول و ۳۰ مترعرض با مساحت ۱هکتاراز روستای محمدی آبادهراتی تا تقاطع جاده رکن اباد ادامه خواهد داشت ؛عصر امروز با حضور مسئولین شهرستان وبخش کلنگ زنی شد.

آسفالت جاده ورودی روستای همت آباد با اجرای عملیات ۵۰۰۰ متر خاکبرداری و زیرسازی و ۳۵۰۰ مربع آسفالت و اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال از اعتبارات دهیاری با حضور مسئولین از آخرین برنامه های افتتاح و کلنگ زنی مسئولین به بخش فردوس بود که به بهرداری رسید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.